Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltal már "világmegváltó"...

Voltal már "világmegváltó" terveid, végyaid? Embereket menteni, állatokon segíteni stb? Gáz ha ilyen álmodozó típus vagyok?

Figyelt kérdés
23 vagyok, és kezdem magam gáznak érezni hogy ilyesféle vágyálmaim vannak, hisz valószínüleg soha semmi komolyabbat nem fogok tudni tenni ezekért az elképzeléseimért. De olyan gyakran visszatérnek, nem tudok leszállni a Földre.
2011. jún. 5. 00:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

00:37


"Sajnos olyan világban élünk ahol sok ártatlan ember éhezik-szomjazik, szenved. "


Ez így van, és szép dolog, ha valaki segíteni akar nekik.


De vigyázat! A legtöbb embernek akkor megy el a kedve attól, hogy valaha is segítsen a szegényeken, amikor megismer pár szegényt.

2011. jún. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, van ilyen, de nekem másképp.

Néha elképzelek valami balesetet utam során, ahol én mentem meg a többieket. :)

2011. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg a lakóhelyem megváltásán agyalok, hogyan lehetne fellendíteni a pangást. (nem is ilyen iskolát végeztem, és fingom sincs a gazdasághoz)


Környezetvédelem. Sajnos kevesen vagyunk, és akik tevékenységével tényleg változna valamit a dolog, azok magasról tesznek rá. De szemetet szoktam szedni, nem akció keretében, magamtól.


Még sokat agyalok a magyar rajzfilmkultúra fellendítésén, mert az jelenleg por és hamu.

2011. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tesz minket emberré, hogy vannak álmaink, és néhányunknak kitartása is, hogy ezeket megvalósítsa. Gyerekkorom óta állatokért szeretnék tenni, megmenteni fajokat a kihalástól, illetve most már a klímaváltozás ellen is tenni valamit (az emberek megmentése, soha nem volt a listámon). Ezért tanulok témába vágó szakon, hogy közelebb jussak az álmomhoz. Úgy gondolom ezek viszik előre az embert, soha ne add fel az álmaidat, és törekedj a megvalósításukra (bárki bármit is mondjon).
2011. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!