Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék vele?

Hogyan barátkozhatnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen (diákmunka, én is lány vagyok), aki nagyon szimpatikus számomra. Ez azért nagy szó, mert lányokkal ritkán jövök ki, inkább fiú ismerőseim vannak. Néha beszélünk és poénkodunk, de nem vagyunk még annyira jóban, hogy munkán kívül is találkozzunk. A gond csak az, hogy 1,5 hét múlva vége a munkának és utána nem találkozunk. Én viszont nagyon szeretnék vele jobban megismerkedni. Hogyan tegyem ezt?


Még azt hozzátenném, hogy ő egy eléggé fiús lány, nem szereti a túl lányos programokat vagy a "nyálas" dolgokat.


2011. jún. 9. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd haza matchboxszal játszani, az mindig bejön,és dugd el a barbie-kat :)
2011. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, h milyen remek társaság és h jó lenne vele hülyülni a nyáron és kérd el az előrhetőségét.
2011. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"elérhetőségét"
2011. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munka után hívd el valahova.
2011. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!