Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha 1 vadidegen...

Hogy reagálnál, ha 1 vadidegen ezt írná? Beolvasnál neki, vagy lesz. Rnád? Miért írhatta ezt?

Figyelt kérdés

Egy vadidegen csaj felvett msn-re(én tiltottam) és e-maileket küldözget, hogy meg akar változtatni kívűl-belül, puszta jóindulatból(nehezen hiszem el). Irogatta, hogy vegyem fel, mert jót akar, mindezt elég irritáló stílusban.

Nem reagáltam rá, mert szerintem jól nézek ki, és elég népszerű is vagyok, nem érzem szükségét változásnak.

Ő viszont nem túl dekoratív csaj (láttam a képét), de fogalmam sincs, ki ő, talán közös ismerősünk van.

szerintetek azért ír ilyet, mert el akar rondítani, valamelyik irigyem "bérelte fel"?

16/L


2011. jún. 12. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Msn-ről tiltsd le, az e-maileket meg jelöld meg spam-ként.

Annyi meg egy bambi.

2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sz.rd le, nem ér annyit se hogy gondolkozz rajta!
2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
egy e-mailt írj neki vissza: befejezed a zaklatást vagy rendőrségi feljelentést tesznek a szüleim ellened....amennyiben tovább zaklat tegyétek is meg a feljelentést
2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Kedves uccsó!

Az e-mail küldözgetés nem számít zaklatásnak.

A rendőrség semmit nem fog csinálni, csak röhögnek egyet.

2011. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
a rendőrség nem fog röhögni, mert ez bizony zaklatás ;)
2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Sokan nem tudják, mi is tartozik jogilag a zaklatás körébe, szóval még használhat is ez a szöveg. Én bedobnám, hátha bejön.


Amúgy meg szerintem, kérdező, rá se ránts. Úgyis rá fog unni, hogy nem veszel róla tudomást.

2011. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem vmi pszihopata perverz görény és valójában nem is nő...
2011. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hahahahahhah:))))Hát ez hihetetlen milyen emberek vannak!!!"odapofántlankodik hozzád, és meg akar változtatni????Hahah.Ez egy őrült.Biztos hogy őrült.

Kérlek, erre a kérdésemre válaszolj, mert annyira érdekel.Azt még értem, hogy lát, azt mondja nem vagy tutii, majd ő mondja, hogy milyen legyél.De ha nem is ismered, hogy akar belülről is megváltoztatni???


Amúgy válaszolva a kérdésedre.Ez egy őrült, tiltsd le mindenhonnan!!!

De légyszi a kérdésemre válaszolj!!!

2011. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanam neki, hogy mivel nem ismerem, nem kivanom felvenni MSN-en, es mivel rosszul esik, amiket ir, mert nem erzem joszandekunak, legyen kedves, ne irjon tobbet. De azert elobb megtudnam tole, hogy honnan tud rolam, honnan ismer engem, es mi vezette arra, hoyg nekem irjon ezekrol a dolgokrol. Tőle is meg lehet kerdezni azokat, amiket rejtelyesnek latsz az ügyben.:)
2011. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az arcodból faraghatna egy picit.
2011. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!