Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha 1 vadidegen...

Hogy reagálnál, ha 1 vadidegen ezt írná? Beolvasnál neki, vagy lesz. Rnád? Miért írhatta ezt?

Figyelt kérdés

Egy vadidegen csaj felvett msn-re(én tiltottam) és e-maileket küldözget, hogy meg akar változtatni kívűl-belül, puszta jóindulatból(nehezen hiszem el). Irogatta, hogy vegyem fel, mert jót akar, mindezt elég irritáló stílusban.

Nem reagáltam rá, mert szerintem jól nézek ki, és elég népszerű is vagyok, nem érzem szükségét változásnak.

Ő viszont nem túl dekoratív csaj (láttam a képét), de fogalmam sincs, ki ő, talán közös ismerősünk van.

szerintetek azért ír ilyet, mert el akar rondítani, valamelyik irigyem "bérelte fel"?

16/L


2011. jún. 12. 22:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

utolsó: nem vagyok nagyképű :P

amúgy nem tudom, hogy akar megváltoztatni belsőleg, meg miért, mikor élőben sose találkoztunk és azt sem tudja milyen vagyok. :O

Külsőmről meg pozitív visszajelzéseket kapok, elégedett vagyok vele és ez nem beképzeltség mielőtt egy retardált félreértene.

Ismerősök meg mindig hívnak bulizni és mindenhova, ezt sem önfényezésből írom, hanem mert így van -.-.

2011. jún. 12. 23:02
 12/12 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy honnan ismered, ha nem tud normális választ adni, akkor szard le.
2011. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!