Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknál...

Miért van az, hogy a lányoknál hátrány ha sok pasijuk van a fiúknál pedig előny ha sokat csajoznak?

Figyelt kérdés
Gondolkoztatok már rajta, hogy miért "ribanc" egy lány ha sok pasija van, egy srác viszont annál menőbb minél többet csajozik...
2011. jún. 14. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam nem menőbb az a srác, aki végigment a fél városon. És igazán másoknál sem, komolyan egy normális lány nem kezd ilyennel.
2011. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lakatos sztorit vágod nem?
2011. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
egy srácnál sem olyan hűde menő, inkább veled és a sekélyes haveri köröddel van a baj....bármilyen hihetetlen nem mindenki ilyen sekélyesen éli az életét, de szerintem neked ezt hiába is magyarázom
2011. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy hogy élem az életem te nem tudhatod. Ezt amit írtam nagyon sokan így gondolják...
2011. jún. 14. 20:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi a lakatos sztori?:)
2011. jún. 14. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Lány:

-5 fiúval szexeltem a hétvégén!

Fiú:

-Hehh, ribanc.

Lány:

-Miért van az, hogyha egy srác lefekszik egy csomó jó nővel, akkor ő a király, de ha egy lány csinálja ugyanezt fiúkkal, akkor meg ribanc?

Fiú:

-Hmmm… Képzelj el egy kulcsot, ami minden zárat kinyit a világon – az egy elég jó kulcs nemde?

Lány:

-Igen, az.

Fiú:

-Most pedig képzelj el egy zárat, amit minden kulcs ki tud nyitni – az egy elég szar zár nem?

2011. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :D:D:D fel is pontoztalak:)
2011. jún. 14. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A példázat nagyon jól rámutatott, lefordítva a válasz annyi, hogy férfiként sok nőt elcsábítani az teljesítmény, viszont egy nő könnyedén meg tudná dugatni magát akármikor, az nem teljesítmény...
2011. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!