Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sarok telek vásárlásakor...

Sarok telek vásárlásakor felmerült a telek megosztása, kérdés ha választhatok melyik részt válasszam a sarok részt vagy a belsőt? Elöny -hátrány?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is saroktelket osztottam meg, enyém lett volna 3 kerítés, de a megosztás miatt a negyediket is nekem kellett megcsinálni! Ráadásul kétszer annyi tarackot kell nyírni a kerítésen kívül! :(

Ja, és még a hátsó telekre szóló leveleket is ide dobják, mert az "csak" a 21/a, nincs saját házszáma!

De a sarki telek akkor is jobb helyen van!

2011. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sarokrésznek nagyobb az utcafrontja. Többet kell takarítanod,havat hánynod. Előnye szerintem nincs.
2011. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sarki telek jobb, nincs úgy beszorítva.. ha később esetleg bővíteni kellene, mindenképp szabadabb, jobb a lehetősége
2011. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a sarok telket választanám. Mi néhány hónapja lakunk sarok telken épült házban, évekig kerestük mire találtunk egy nekünk is megfelelő kizárólag sarok telket. Nekem előny, hogy a háznak egyik oldalon sincsen szomszédja, csak a teleknek. Így mind a 4 oldalra tehetsz ablakokat, nem kell még emiatt is kompromisszumokat kötni a tervezéskor a helyiségek elhelyezésénél. Én nagyon szeretek sarki házban lakni. Az minket nem különösebben izgat, hogy a havat takarítani és utcát rendben tartani hosszabb (59 méteres) darabon kell, az előnyök bőven kárpótolnak érte.
2011. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is saroktelkünk van. Nagyobb az utcafront, amit rendben kell tartani, ennyi a hátrány. Egyébként szerintem szebb, mint egy normál telek, és kevesebb a közvetlen szomszédod. Ja, nálunk még egy dolog nagyon jól jött: kaput lehet tenni mindkét utcafrontra, így nem kell végig a ház mellett hosszú kocsibejárót kialakítani.
2011. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!