Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érettségi után mit csináltál...

Érettségi után mit csináltál Te, vagy a gyermeked?

Figyelt kérdés

Egyetemre mentél és mellette dolgoztál? Ha igen, mit és mennyit kerestél vele?

Vagy okj-s képzésre mentél?

Vagy rögtön (8 órás) munkába álltál?

Vagy esetleg valami más?


2011. jún. 16. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Okj, most fogok végezni és szeretnék dolgozni menni. Szeretnék egyetemre menni, mert van egy szak, ami nagyon érdekel és szívesen tanulnám, de hobbinak kicsit drága lenne :)

Amúgy úgy különböző tréningeket szeretnék elvégezni, ami a leendő munkám szempontjából hasznos, illetve nyelv órák, utána pedig szerencsét próbálni külföldön.

2011. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elsőre nem vettek fel mert hiányzott a nyelvvizsga pontja.

Okj s képzésre mentem 1 évre de csak azért hogy ez idő alatt megcsináljam a nyelvvizsgát. Utána felvettek elvégeztem nappalin, utána 8 órás munkába álltam, itt is dolgozom még mellette levelezőn csinálom a másoddiplomámat .

2011. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Időrendben: főiskolák, egyetemek, szórólapozás, tanítás, álláskeresés, állás, szakmatanulás, munkanélküliség, szabadúszás.:) (35/L)
2011. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Felvételiztem,nem sikerült.Dolgozni mentem.9 éve vagyok a cégemnél,középvezetőként jöttem gyesre.
2011. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyetemre mentem, nappali tagozatra, és mellette 4 órában dolgoztam egy telemarketinges cégnél. nem volt valami észveszejtő a fizu, de a bulit és a ruháimat ki tudtam fizetni magamnak.
2011. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!