Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltál ma? Kort nemet...

Mit csináltál ma? Kort nemet is írj.

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:43
1 2 3 4
 1/37 TOMAtm ***** válasza:

elvittem az exem melózni

reggeliztem,zuhanyoztam tisztálkodtam

elvittem tesómat melózni,utána elmentem gyúrni

zuhanyoztam,kaját csináltam,elmentem melózni és most itt vagyok a meóhelyemen 10ig.

2011. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:

11-ig aludtam, gépeztem, tanultam az érettségire. közben álmodoztam arról, hogy mit fogok csinálni nyáron, ha egyszer vége lesz a tanulásnak. (:

15/L

2011. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Felkeltem, elmentem dolgozni, hazafelé vettem macskakaját, azóta válaszoltam pár emailre és átfutottam a gyakorikérdések.hu-t. Lassan enni kéne, aztán tanulni a maradék vizsgáimra.

25F

2011. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Vásároltunk férjjel, babával, utána amíg aludt gépeztem meg olvastam, ebédeltünk, délután megint vásároltunk és sétáltunk, játszótéren és homokozóban voltunk, aztán a Mamáéknál.

26/nő

2011. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Felkeltem,felöltöztem,elmentem futni.

Hazajöttem lezuhanyoztam,gépeztem,pihiztem,ilyesmi.

Áthívtam barátnőmet,elmentünk a kiskutyámért,megsétáltattuk,elmentünk a boltba innivalóért,itthon játszottunk a kutyával,meg neteztünk.

14/l

És te?:)

2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

reggel elmentem a boltba, postára, ma anyósom meghívott minket ebédre, így nem főztem, borsót fejtettem, piszkét pucoltam és tököt gyalultam amiket már télire raktam el.

Közben takarítgattam, mostam,és most vacsorára sütöm a pizzát

2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:51


jah és 23 vagyok

2011. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, bevásároltam, most meg itthon punnyadok. És rossz kedvem van:-(
2011. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Felkeltem, kávéztam, készülődtem, mentem dolgozni,szerződéseket készítettem, és egyéb izgalmas dolgokat,ettem, egész nap lótottam-futottam, elfáradtam, hazajöttem, ettem, takarítottam, kidőltem. :D Nagyon meleg van, utálom.

23L

2011. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 shimac válasza:

Hajnalban ébren voltam,mert nem tudtam aludni az izgalomtól. Reggel elmentem érettségizni és közölték,hogy csak holnap kerül rám a sor, de első leszek XD


A kialvatlanság miatt egész nap nekimentem a bútoroknak és majdnem beleestem a medencébe. Nappal aludni nem tudok. Ma éjjel meg nem fogok ,mert még mindig izgulok XD


19/L

2011. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!