Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltál ma? Kort nemet...

Mit csináltál ma? Kort nemet is írj.

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

a tegnapomat vázolom, mert annak már a végét is leírhatom:

miután kedden éjszakábanyúlóan dumcsizgattam az öcsémmel és a barátommal egy pohár bor mellett 2.otthonunkban: városkám kedvenc vendéglátóipariegységében, szerda hajnalban karikás szemekkel és nehezen ébredtem, a barátom elvitt az állomásra, vonatra szálltam, tanultam, besétáltam egyetemre, vizsgáztam délutánig.

telcsizgettem, barnasöröztem és dumáltam egy nagyot F. barátnőmmel, majd folytattam ugyanezt J. barátnőm és havernők társaságában, csavizgattunk, ittunk pálinkát, mert azt szeretem, utána J. barátnőmmel ittunk még eztazt két másik helyen is, asszem éjfélig beszélgettünk =)

hazasétáltam (egy török srác elkísért egy darabon =D) a lakás most üres volt, bekapcsoltam a gépet.

efbén cseteltem öcsémmel, válaszoltam B. barátnőm üzijére és - együtt töltöttük a fél napot, hát nevetve - J. barátnőmére is, G. barátnőmnak is küldtem egy mondatot =) beleböngésztem az antikvárium emailes értesítőjébe, aztán (a sikeres vizsga miatt is leginkább: fel)értékeltem etéerben az oktatóm féléves munkáját. néztem szakirodalmat könyvtári katalógusban csütörtökre és elvirán visszavonatot városkámba. hajat mostam, elindítottam egy sherlock holmest, ó, már láttam a részt, egy darabig keresgéltem másikat, nem az én gépem d találtam és mégsem kellett, egyedül lenni is jó néha a csend is egész lájk. kikapcsoltam a gépet. 3 körül elaludtam.

2011. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nagy nehezen felkeltem, leültem a gép elé netteztem egy kicsit majd megreggeliztem egy csillagkapu rész társaságában. Ezek után elmentem megfürödtem, felöltöztem és elmentem melózni ahol sikerült a kezemet felszabdalni ezért délben hazaküldtek. Itthon megebédeltem ismét egy csillagkapu rész társaságában, utána netteztem, skypeoltam majd vacsoráztam egy csillagkapu rész társaságában, és aludtam. Ez volt a tegnapom. Ma is nagyjából ez volt pár különbség eltéréssel.

18/F

2011. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Pro Patria ***** válasza:

Tegnap:

Felkeltem korán (9-10 körül), mert a macskám felugrott az ágyamba és elkezdett dorombolni. Ittam tejeskávét, amit a nővérem főzött nekem.

Apuval megnéztük a híreket a HírTV-n, aztán megvitattuk az aktuálpolitikát, hosszasan kifejtettük mindketten a véleményünket, jól elbeszélgettünk. Aztán ő kiment füvet nyírni

Én pedig felmentem a géphez, leírtam az aznap éjjeli álmomat a naplómban.

A neten válaszoltam a youtube-os és a gyk-s kommentárokra, illetve az e-maileimre. Nagy nehezen végre sikerült rátalálnom mind Julianus barát beszámolójára a keleti magyarokról, mind pedig Hérodotosz írásaira a szkítákról (teljes egészükben).

Közben letöltöttem a Harcosok: Attila, a hun című dokufilmet.

Este lett, megjöttek szüleim, akik addig vendégségben voltak. Hoztak nekem onnan halászlevet, és egy könyvet, amit ajándékba kaptam onnan ballagási ajándékként. Felhívtam a rokonokat, hogy megköszönjem nekik, belelapozgattam a könyvbe, és megvacsiztam a halászlevet.

Elalvás előtt beleolvastam Hérodotosz szkítaírásaiba, amit még korábban kinyomtattam fent, aztán elaludtam.

18/F


Ma: felkeltem arra, hogy a macskám be akar jönni. Tovább olvastam Hérodotosz írásait. Feljöttem a géphez, válaszoltam a youtube-os, gyk-s kommentekre, az e-maileimre.

Olvasgattam neten.

Most pedig megnézem a tegnap letöltött Attilát.

2011. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ma hajnalban arra keltem hogy dől az orromból a vér majd olyan 4 fele vissza tudtam aludni, ez már önmagában is adott egy kellemes hangulatot a napnak. Utána felkeltem nyűgösen megreggeliztem ami után megfájult a fogam és mostanra már a fejem is fáj. Vergődöm egész nap a gép és a tv előtt, nem tudom mi csináljak magammal, minden bajom van, tiszta idegbeteg vagyok. Nagyon jó pihenő nap mondhatom. Valószínűleg nemsokára lefekszek és alszok vagyis megpróbálok.
2011. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

felkeltem

megkajáltam

elléptem boltba

2től fél7ig, vagyis 10perccel ezelőttig pedig skateparkban gyakoroltam a dupla vázpörgetést

problem? :)

2011. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
jaa amúgy 15f
2011. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Felkeltem, engedtem vizet (de nem fürödtem meg) ,elmentem enni, közben néztem az Arsenal - Hull City F.A. kupa döntőt. Baszattam az elhült vízhez meleget, megfürödtem, gépezgettem és láttam hogy holnap ötkör lesz ingyenesen megtekinthető Puzsér Robi vs Sas István vita, elkísértem fatert otpbe hogy tegyen pénzt a bátyám bankszámlájára, nyitottunk nekem egy bankszámlát, miközben a banki alkalmazott hölgy mutogatta hogy hol kell aláírni én a puzséros vitán gondolkodtam. Kiugrottam angyalföldre friendekhez és meginvitáltam őket a puzséros vitára, odajött muter hogy írjak alá egy két papirusztekercset, úgy szignóztam a már 50. aláírást a napon mint egy miniszterelnök. hazametróztam miközben nyomtam a duolingot mert elég light az angoltudásom, leültem gépezni és megint elém vetette az internet a puzsérvssasistván vitát úgyhogy elhatároztam hogy elmegyek, megláttam ezt a barlangrajznak számító kérdést, és eldöntöttem hogy kis túlzással (annál több nyelvtani hibával) lenarrálom a napomat.


16/F

2014. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!