Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltál ma? Kort nemet...

Mit csináltál ma? Kort nemet is írj.

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem tudtam aludni, hajnali 2 órakor elkezdtem híreket olvasni. a nők lapja cafén megláttam egy cikket, ami arról szólt, hogy a cosmopolitan épp ma rendez egy ruha cserebere rendezvényt, amelyre minimum 5 jó állapotban lévő ruhát kell vinni, és eggyel kevesebb ruhát kiválasztani. hát reggel kivettem a csomagtartóból a ruhákat, amiket a ruhagyűjtőbe akartam dobálni, megkerestem délelőtt a helyet, és az öt ruha közül négyet át is vettek, mert az ötödiken elfelejtettem a gombot visszavarrni, négy zsetont kaptam, pedig hármat érdemeltem volna, hiszen a plusz egyet a cosmopolitan a máltai szeretetszolgálatnak kívánta felajánlani.

gyönyörű kabátot, kosztümöt, és két nadrágot választottam ki. 500 forintos belépődíjért négy értékes ruhadarabbal mentem haza, ráadásul kaptam egy ajándék dreft mosószert, egy piros köves fülbevalót és egy májusi cosmopolitant. hazafelé az Ikeában megettem egy hot dogot, majd itthon

két adag ruhát mostam ki, és most neked írok, miközben a blacket hallgatom.

wonderful life!

2011. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
jaj bocs, és 38/n vagyok!
2011. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
51%

Buli második felén voltam,

Sátorban aludtam,

Hazatámolyogtam,

Józanodtam

F/16

2011. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Felkeltem 7 órakor, reggeliztem. Főztem,közben takarítottam is. Majd ebédeltem is dél körül, elmosogattam. Utána pedig ablakokat festettem. Most meg itt ülök a gép előtt. 30/nő
2011. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
13%
Érdekes ,hogy az eddigi válaszadók között csak 2 ember töltötte hasznosan a napot! A többi lusta disznó, OLyan nem létezik számotokra h mosogatás ? takarítás? porszívózás vagy ilyesmi? csak kaja. net , nem beszélve arról h dicsekszik az autóval a csomagtartóba van ruha.... meg h neki annyi van h eltud belőle vinni!!! undorító Sok ember örül ha enni van mit ....
2011. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:

fél 10-kor felkeltem, gépeztem, ebédeltem, haverokkal voltam, gépeztem, és mindjárt lefekszem

13/L

2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
16.59 úgy olvasom, te se csináltál semmi hasznosat
2011. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

Felkeltem, hajat mostam, bementem vizsgázni az egyetemre, hazajöttem, ebédeltem, most pihenek egy kicsit aztán nekiesek a szerdai vizsgaanyagnak aztán egy kis mozgás, vacsi és alvás a többi programom :)

22/N

2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:

Felkeltem és elolvastam a fszságotat


F13

miez valami felmérés vagy miakuk1

2011. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

gépeztem, ettem, fürödtem, wc-re jártam

15/l

2011. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!