Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltál ma? Kort nemet...

Mit csináltál ma? Kort nemet is írj.

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 19:43
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
készültem a holnapi szóbeli érettségire
2011. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
felkeltem,elmentem munkába.Aztán hazajöttem,elaludtam,majd felköltem neteztem kicsit,aztán kicsit takaritgattam meg a második munkám lehetőségein gondolkoztam sokat.22L.
2011. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Felkeltem,felöltöztem,fürdőszoba,mentem a buszhoz,aztán suli

hazajöttem,lefeküdten,háromkor felkeltem,ettem,átöltöztem pizsibe,azóta itt ülök és gépezek :D

14l

2011. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
Felébredtem hajnali 5kor aztán vissza aludtam aztán kb 10kor felébredtem aztán délig szenvedtem mert leégtem és marhára viszketett aztán délbe reggeliztem :D aztán elmentem a gyógyszertárba és lefeküdtem a kanapéra és tv-ztem :P aztán gépeztem meg közbe kajoltam xD most megint szenvedek a viszketéstől :'( :D:D
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:

10 körül felkeltem, tisztálkodtam, reggeliztem

Kimostam 3 adag ruhát

Kimentem fürödni/napozni

Tornáztam 1 órát

Most ülök a gép előtt

20/L

2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:

kivakartam magam az ágyból, a tegnapi telihold megint betette magát. elmentem ballagási főpróbára, ebédeltem ,csajoztam...és kész


14/F

2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
(előző) fiú vagyok és 13 éves :D
2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
2 órát aludtam, mert a párom szakított velem tegnap. Reggel eltámolyogtam munkába. Délután telefonon elköszöntem a szüleitől, aztán pszihológus, majd vettem koncertjegyet, és hazajöttem.
2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

reggel felkeltem,kutyámat megcsípte valami,szóval őt figyeltem,meg vele voltam,egyedül voltam úgy 2-3ig itthon,addig gépeztem meg kutyámmal voltam,meg tévéztem,aztán megjöttek anyumék,segítettem kipakolni a tescos cuccokat,megnézte mit hoztak nekem,kint voltam a kutyámmal,aztán átmentem barátnőmhöz medencéztünk meg néztük a seherezádét,aztán hazajöttem,kint voltam a kutyámmal,ettem pattogatott kukoricát:) most a szerelmemre gondolok:$:)mindjárt takaritgatok kicsit,tesommal leszek,meg gépezek,meg este valami filmet nézek,vacsizok,éjjel gépezek:) holnap meg takarítok :/ :D

15L

2011. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
késői kelés a telihold és a tegnapi repülős hazaút miatt (öt óra alvás), zuhany, hajmosás, ebéd, farokverés a nap során háromszor, bank, posta, gépezés, megvágtam magam, a vacsora odaégett, szegény macskába sötétben a szobában majdnem kétszer belerúgtam, mert mindig az útba fekszik, éjjeli cset egy barátommal, pár haverral, lányokkal. F/34
2011. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!