Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen idegesítő vagy nem?

Az ilyen idegesítő vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha pl: Vagytok egy barátságban 3-an, és megbeszéli a három barát hogy a 3. barát házánál találkoztok fél 3-kor, viszont a 2. barát már ott van fél kettőkor... (mindig ez van, nem egyszer-nem kétszer) És utánna meg annyit mondd, kicsit előbb jöttem, fél kettőkor! Akkor minek beszéljük meg ha nem tartja be.. Szerintetek? Idegesítő vagy nem gond?
2011. jún. 17. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
engem zavarna a dolog, mert ha megbeszélnénk egy időpontot és nálam lenne a találka akkor én nem készülnék el 1 órával előbb és ha már ő ott van akkor az ember csak nem úgy teszi a dolgát.
2011. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ez az. Találkozzatok nálatok.
2011. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy mindig nálam vagyunk... Ezért szerintem annyira nem szeret nálam lenni.. Így a közös az általába a 3.hely, hozzám általában időbe jön, ha nem időbe jön akkor viszont késik.. De olyan még nem volt hogy hozzám előbb jött volna, mindig csak a 3.helyre megy egy órával előbb
2011. jún. 17. 14:12
 14/19 anonim ***** válasza:
lehet h téged nem is szeret annyira mint a 3. csajt
2011. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nektek egyáltalán nem is kellene hármasban találkoznotok. Nyilvánvaló, hogy a másik lánnyal jobban érzi magát, sőt el tudom képzelni, hogy esetleg kibeszélnek téged, amíg nem érsz oda.
2011. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen ez valóban idegesítő. Itt most nem kell összehasonlítani azzal hogy "jaj hát jobb mintha késne" mert téged nem az zavar gondolom hanem az hogy kicsit kizárva érzed magad és úgy gondolod akarnak kicsit ketten is dumcsizni mielőtt csatlakozol.


Ez szerintem is idegesítő lehet, kérdezz rá hogy direkt csinálja-e.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni de a hármas barátságoknak általában ez a vége, hogy háromból mindig van egy aki jobban jóba akar lenni egyikkel, és ketten ezért kicsit összébb vannak ragadva mint kéne, és a harmadik idővel kiszorul. Bármennyire is teper az ember, annál inkább így lesz. Tapasztalat. Enyém és másoké is.

2011. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Menj oda másfél órával előbb!

Engem bizti idegesítene kirekesztettnek érezném magam.

2011. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:-( Értem.. Köszönöm.. Az is elég rossz, ha mondd valamit a 3. személynek én meg rákérdezek hogy "miről van szó?" akkor mondja egyből hogy "semmi" :-( Állítolag én vagyok neki a legjobb barátnője, de ezek szerint tuti nem
2011. jún. 17. 19:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt én is utálom hogy "á, semmi" szóval engem isbaromira idegesítene, hát nem lennék a hármasotokban az biztos, mármint nem lennék a helyedben, voltam tinikoromban eleget így és egy életre megutáltam a hármas barátságokat.
2011. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!