Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy ilyen idegesít...

Mit kezdjek egy ilyen idegesítő, mindenlébenkanál vénasszonnyal? :S

Figyelt kérdés

Velünk szemben lakik egy öregasszony, aki nyugdíj melletti állás szinten szapul engem nyíltan, a szemembe, a családomat pedig a hátuk mögött. Példák:

8-ig van kimenőm így nyáron, fél nyolckor sétáltam haza a párhuzamos utcából a legjobb barátnőméktől. Ilyen az én szerencsém, utolér, vele kell hazasétálnom. Elkezd szidni, hogy ilyenkor kinn vagyok az utcán, otthon lenne a helyem, anyukámat se látta a mit tudom én milyen előadásokon, hogyan lehet ez. 1.: Azért vagyok az utcán, mert 3 hete nem láttam a legjobb barátnőmet. 2.: Anyu azért nem jár előadásokra, mert dolgoznia kell.

Másik példa:

Gitározom, már rég óta, ez az életem. De neki az a világfájdalma, hogy rockzenét játszom/hallgatok. Nem teljesen lakik velünk szemben, de képes becsöngetni, ha hallja, hogy nem Mozartot hallgatok-.-"


Oké, nekem a szemembe mondja legalább, de mikor hallom, amiket a családomról, barátaimról mond... Felháborítónak találja, hogy anyukámnak piercingje van, szerinte nem 40 éves családapához illő az egész karos tetoválás, szerinte elfogadhatatlan egy 13 éves lánynál a rockzene és a térd fölé érő szoknya és utcazenésznek nevezte a gitártanáromat, aki számomra az egyik legokosabb, legtiszteletreméltóbb felnőtt, akit ismerek. Nem is beszélve arról, mikor a nagymamámnak szidja a legjobb barátaimat, akiket rendszeresen lát felénk.. Már annak a határán vagyok, hogy odaállok az ablaka alá, és elkezdek Guns n' Rosest énekelni:@ Mit csináljak vele?


Köszi, hogy elolvastad a kisregényem:)

13L


2011. jún. 17. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én őt leszarnám a helyedben -_-
2011. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak szerintem megértitek, hogy kicsit elég, ha 13 éve ez megy.
2011. jún. 18. 11:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Bele avatkozik mások életébe,mindenről meg van a véleménye amit meg is oszt másokkal,csak hogy rá figyeljenek.Így próbálja kifejezni,hogy létezik.Az ilyen legnagyobb fájdalma,ha még létezőnek se veszik.Xard le nagyívben.Nem kell köszönni,jópofizni,vegye észre magát.Ha át megy ugatni el lehet küldeni a sunyiba.Nem arra találták ki a világot,hogy az ő ízlésvilágát kiszolgálja.
2011. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!