Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem kínos ha egy 45 éves nő...

Nem kínos ha egy 45 éves nő még nem olvasott egy Jane Austin könyvet, és nem tudja ki is az a Hercule Poirot? Bár az utóbbi még az elviselhetőbb kategóriában van.

Figyelt kérdés

Nem tudom...oké, lehet, hogy csak engem nem neveltek így.

13/L


2011. jún. 19. 01:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
98%
Ugy neveltek, hogy kínos ha nem olvasott Jane Austin könyvet? Érdekes nevelési forma lehet az már biztos!
2011. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:
"Oh..Austin könyvek. Büszkeség és balítélet, Értelem és érzelem..még sorolhatnám. Minden nő számára kötelező olvasmány" Édesanyám mondta amikor 11 éves voltam. Nálunk vannak ilyen alap szabályok, mint például nem veszünk fekete melltartót fehér póló alá : D Ú, az milyen igénytelen, szörnyű tett..
2011. jún. 19. 01:40
 3/88 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly???:D
2011. jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%

most nem tudom hogy röhögjek vagy sírjak.


anyud nem zizi kicsit?

2011. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen személyiségfüggő, hogy ki mit olvas! Én spec. imádom a Jane Austin könyveket. De nem az alapján minősítek egy embert, hogy mit olvas.

Te se légy ennyire szűk látókorű!


És fehér pólo alá sem veszek fekete melltartót...

2011. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
Jól van, megbántam. Megfognak sérteni..érzem. Inkább ne válaszoljon senki, kérem, jó éjszakát.
2011. jún. 19. 01:45
 7/88 anonim ***** válasza:
81%
én se olvastam, de az tuti, hogy több, mint kínos, hogy az anyád nem tudja megnevelni a 13 éves lányát, hogy éjjel fél 2-kor ne a neten lógjon
2011. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
83%

Kisasszony, ön hányadik században él?


Egy évvel vagyok nálad idősebb, és igazán maradinak szoktak nevezni az ismerőseim a viselkedésem miatt, de annyira nem durva, mint a tiéd. Ahhoz képest, hogy hölgyet akarsz játszani, úzol, cikizel, és direkt olyan helyzetekben nagyzolsz, amit más is úgy csinálna, mint te (fekete melltartó). Szállj le a földre, kislány.


Mellesleg én sem olvastam még ezeket el, bár elkezdtem, és tervezem is őket befejezni, viszont senkit nem ítélek meg az alapján, hogy mit olvas, vagy mi érdekli, mert nekem is széleskörű az érdeklődésem. Nem ártana, ha megpróbálnál te is így gondolkodni, sok minden változna a szemedben, nem gondolod?


14/L

2011. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

"én se olvastam, de az tuti, hogy több, mint kínos, hogy az anyád nem tudja megnevelni a 13 éves lányát, hogy éjjel fél 2-kor ne a neten lógjon"


Hétfőtől egy hónapos német nyelvtanfolyamra megyek, ami azt jelenti, hogy reggel hatkor kell majd felkelnem. Most jelenleg a szervezetem ahhoz van hozzá szokva, hogy későn térjek nyugovóra, ami körülbelül éjjel 5 órát jelent. Alapból alvás problémáim vannak, csak úgy leszek képes elaludni este kilenckor, ha most fent maradok, és majd ma este elalszom hat óra körül. Érted:)

2011. jún. 19. 01:51
 10/88 A kérdező kommentje:

"Ahhoz képest, hogy hölgyet akarsz játszani"


Miért, mi vagyok ha nem kis hölgy?:) Ifjú úr? ;)

2011. jún. 19. 01:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!