Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak? Nem akarok...

Most mitcsináljak? Nem akarok egyedül menni! 13L

Figyelt kérdés

tegnap este apám megvert és azóta fáj jobb oldalt az állkapcsom és még enni se tudok mert amikor rágok akkor is nagyon fáj és nem tudom becsukni rendesen a számat.

mit csináljak?? nem merek egyedül orvoshoz menni,de nem tudom hogy egyáltalán kell-e??vagy majd elmúlik magától??


2011. jún. 20. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha a nővérednek ilyen a hozzáállása akkor remélem nem vele mentél a dokihoz! Szégyellhetné magát, amit csinál az bűnpártolás. Tudod azok, akik megerőszakolják a saját gyerekeiket azok is ilyen dumákkal jönnek, hogy ne mondd el senkinek, mert apukát börtönbe viszik...

Igenis mondd el, mert ez büntetendő. Amit apád csinál az tűrhetetlen! De a nővéred ugyanolyan sz@r ember, hogy nem áll ki melletted.

Ha dokiban meg tudsz bízni, vagy volt osztályfőnöködben, akkor először nekik mondd el és együtt menjetek a rendőrségre és tegyél feljelentést. És ha van kihez máshoz menni lakni utána (másik rokon) akkor rögtön oda menj nehogy kényszerítsenek, hogy visszavond a vádat.

Sok szerencsét, remélem megszabadulsz ezektől az emberektől.

2011. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég, a nővéred szép kis alak (apukádat inkább nem is minősítem, amúgy szerintem nem azért ilyen, mert iszik, 2-3 sörtől nem hiszem, hogy berúgna, egyszerűen csak egy agresszív barom - na jó, most mégis minősítettem). Mi az, hogy találjatok ki valamit? Előbb-utóbb tényleg annyira megvernek, hogy valami maradandó károsodást szenvedsz (lelkileg már amúgy is szerintem ez megtörtént), vagy akár bele is halsz. Aki így bánik a gyerekével, annak börtönben van a helye!

Neked meg jobb helyed lenne egy intézetben is, ott legalább nem vernének minden szir-szar miatt.

Ne félj segítséget kérni, szólj egy felnőttnek, aki nem családtag, majd ő elkísér az illetékes szervekhez, és segítenek is, hogy az apád ne tudjon többet bántani.

2011. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

jó de pont ez az,én nem megyek intézetbe,egyébként azóta szerencsére már elmúlt magától,de én akkorse megyek intézetbe,rokonunk meg nem is lakik itt ... az orvossal én nem beszélek meg ilyeneket,az osztáylfőnökömmel meg végképp nem,mert nálunk az összes tanár olyan egy suttyó alak az iskolában ... volt olyan hogy az egyik tanárral beszélgettünk órán,és ilyen családi témára terelődött a szó,és amikor erről beszélgettünk,hogy kit vernek meg miket csinlnak velük a szülei,megjegyeztem hogy Jah engem is már nem egyszer fenyegettek meg otthon hogy agyon vernek ... erre még a tanár ordibált le hogy én miért mondok ilyeneket a szüleimről,akik biztos csak viccből mondják?? persze,gondolom kva jó humora lehet aki ezzel viccelődik -.-

szóval az a lényeg hogy ezt senkinek se mondom el inkább mert úgyis csak én szívnám meg ...

2011. jún. 30. 17:35
 14/14 anonim ***** válasza:

De miért vagy ilyen ellenséges? Mármint oké, a tanár az tényleg elég tapló volt, sajnos sok a kontár.

De az orvos? Kötelessége segíteni. És most komolyan, neked jobb ott, ahol ütnek-vágnak, lehet, hogy egyszer halálra is vernek? Nem lenne jobb egy intézetben? Gondolom nem igazán tudod, hogy az milyen, csak ezeket a hatvanas évekbeli rémtörténeteket ismered az intézetekről.

Tényleg meg akarod várni, amíg apád egyszer úgy megver, hogy egy éltere megnyomorodsz, vagy esetleg meg is halsz?

2011. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!