Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a diploma egyenlő...

Szerintetek a diploma egyenlő a műveltséggel?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem.


nézzétek meg ezt és mondjatok véleményt


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


2011. jún. 23. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem egyenlő. Ezt a kérdésfeltevőt meg pláne messzire kerülte a kultúra.
2011. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy analfabéta is viselkedhet kulturáltabban, mint egy professzor, érzelmi intelligencia kérdése.
2011. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem, a diploma nem egyenlő a műveltséggel. Viszont attól, hogy valaki mondjuk bunkó, még simán lehet intelligens és művelt. Mellesleg én a reáldiplomát tartom a legtöbbre, de az alaptermészetet nem fogja megváltoztatni az oktatási intézmény légköre.. Emberileg nem ér többet egy érzelmi analfabéta ember attól, hogy diplomája van (nem a másik kérdésre gondolok, csak úgy általában) de tudásban attól még lehet több.

- egy reáldiplomás:)

2011. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem:)

De az érzelmi intelligenciát se keverjük teljes mértékbe a dolgokba, mert az egész többről szól, mint az...

2011. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Művelt ember is káromkodhat, de az a kérdező egy IQ fighter lehet :))
2011. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem egyenlő, de kissé nagyobb az esélye mint annak aki írni sem tud. Nem értem mi ezzel a baj. Elég gáz, hogy ma már annak kell szégyenkezni akinek diplomája van. A bunkóság sem egyenlő a műveletlenséggel. Attól hogy egy ember nem szimpatikus neked és diplomás, még nem rossz vagy hülye.
2011. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt meg csak én nem értem mi köze a linknek a kérdéshez? Ott senki nem említ semmilyen diplomát.
2011. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
látom megváltoztatták Mi a rák történt kérdést és törölték a szépen beszélő kérdező hozzászólásait, így akkor ennek sincs értelme
2011. jún. 23. 18:35
 9/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:30


nekem nincs bajom a diplomásokkal, de nem tudom, hogy te láttad-e, hogy miket írt ez az ember, mert ha nem akkor nem is fogod érteni miért tettem fel ezt a kérdést.

2011. jún. 23. 18:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam, biztos törölték. De ha én most itt azt írom, hogy szárnyam van és tudok repülni, azt is elhiszed? Attól hogy azt írja diplomája van, nem biztos hogy van is neki. Illetve bunkók mindenhol vannak, ez nem a diploma értéket csökkenti.
2011. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!