Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy prty-n vagytok...

Fiúk! Ha egy prty-n vagytok vagy discoba és kinéztek magatoknak egy lány, akkor mit néztek meg elsőre rajta, azt, hogy hogy táncol, öltözködését vagy kinézet (szépség)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 16:17
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy le fognak szavazni, tapasztalatom szerint a disco -kban a lányok érzelmi hányadosa (EQ-ja) igen magas! Mindenképpen elérik a 101 -et, és ehhez igyekezniük sem kell, bár az utóbbi 27 évben rendkívül közel tendált a 101-hez.


Egy számolni nem tudó, alacsony IQ-jú férfi.


Ez a válasz -101%-ban hasznosnak tűnik.

2011. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Utolsó, mekkora LOL!
2011. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
Én is röhögtem. A diszkó jelzi az alacsony érzelmi intelligencia szintjét.
2011. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

LOOOL......ebből azt vettem ki,hogy ti is jártok disco-ba ha már tudjátok, hogy milyen lányok vannak ott :)

10%-ban helyes???? ilyen ócska szöveget még nem hallottam.

2011. júl. 1. 10:06
 35/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az olyan férfiember, aki nem szokott discoba járni, még ismerhet disco-s csajokat, és mivel tömegjelenségről, tömegízlésről van szó, ilyetén módon könnyedén lehet benyomást szerezni ilyen habitusú hölgyekről. Sőt, néha meg is fordulhatott ilyen szórakozóhelyen. Én speciel osztálykirándulás keretében voltam kénytelen megízlelni a disco-k felszínes világát (a "Gyere, kislány, gyere, a disco clubban szól már a zene" tipusú slágereket, mert évtizedek óta kiemelten nyomatja a rédijóóó, tehát azok felszínessége bárki számára megtapasztalható, akik bírnak néminemű érzelmi mélységgel) . Nem viccelek, az oszifőnk találta ki annak idején, hogy az adott településen -kevés nevezetesség lévén- töltsünk el néhány órát a helyi discoban, és a többség (ki más? :-)) ) igennel szavazott... megfelelő alkalom volt számomra meditációt gyakorolni, ugyanis azt mondják, az igazi jógi nem csak csendben képes meditálni, de zajban, piactéren stb (indiai discoban :-D ) szintén.

Bár én nem vagyok jógi, ettől függetlenül jogom van véleményt formálni, és gyenge, "jogos" szójátékokat elsütni a szemléltetés érdekében. ;)

2011. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Én ezt teljes mértékben megértem..tudom mit gondolnak a mai szülők a disco-ról és egyéb szórakozó helyekről, de a a mai fiatalság azért mennek ilyen helyekre,hogy jól érezzék magukat és kitombolják magukat.És csupán azért hogy levezessék a feszültséget és nem azért hogy jógázzanak vagy meditáljonak ...... tudnák én még mit mondani, de egyenlőre enni elég.
2011. júl. 1. 12:11
 37/56 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 17 éves vagyok, szóval csak akkor lenne gyerekem, ha féreg cigány lennék. De nem vagyok az, így hát nincs.


Azthiszem már mondtam: A drogosok akkor érzik jól magukat, ha drogoznak. Akkor az is helyes? És milyen feszültséget? Tudod, tapasztalatból mondom, hogy olyannyira megerőltető egy nap az iskolában, hogy kb. mindenki alszik, vagy a gyökerek facebookoznak.

A diszkósok is olyan férgek, mint a cigányok. Csak ezek azért, mert a jövőjükre nem gondolnak és a "mának élnek". Én azt sajnálom, hogy nem történik több west balkán féle cucc. Csak többet taposnának agyon...

2011. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Hát hálla a magasságosnak, hogy nem történik több ilyen.....de ha még is egyszer majd, te legyél az első akit megtaposnak!XD :)
2011. júl. 1. 15:11
 39/56 anonim ***** válasza:
Óóó, a Teremtő az ilyen férgeket a Pokolba küldi, ha nem tudnád. Olvasd el a Bibliát...
2011. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
És buktad, mivel nem járok ilyen cigányhelyekre.
2011. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!