Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy prty-n vagytok...

Fiúk! Ha egy prty-n vagytok vagy discoba és kinéztek magatoknak egy lány, akkor mit néztek meg elsőre rajta, azt, hogy hogy táncol, öltözködését vagy kinézet (szépség)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 16:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Figyelj én ezt teljes mértékben megértem!De szerintem abszolút nem lényeg az iQ-ja valakinek.Én is járok szórakozni, szépen felöltözök, de nem úgy, hogy kitűnjek a tömegből és nem drogozok se nem cigizek alkoholt azt fogyasztok de tudom hol a határ! Nem csak olyan zenéket szoktam hallgatni amilyen a discok-ban szól, klasszikus, techno,rock stb. Néhány ember csak azért megy ilyen helyekre, hogy jól érezze magát vagy, hogy találkozzon egy régi osztálytárssal és nem pedig azért, hogy hulla részegre igya magát vagy éppen bedrogozzon, aki ezt csinálja váljon egészségére, csak engem hadgyon ki belőle! És nem vagyok olyan sem hogy jópofizzak másoknak, nem, én teljes mértékben magamat adom, és nem szokásom felszedni olyan pasikat akik cirógatnak meg ilyenek és nem is kell hogy megdugjon, kizárólag józan paraszt eszűekkel jövök össze aki normális, nem észjátszós stb.

A tanulással meg csak annyit , hogy nekem is vannak álmaim , céljaim, vágyaim stb. és szeretném is megvalósítani, nem csak úgy bemagolok mindent hanem próbálom megérteni! Lenne egy kérdésem! Hogyan jött ide a rockerosok élete? piálnak stb. ?

2011. júl. 7. 12:40
 52/56 anonim ***** válasza:

Mint említettem, a rockerek, metálosok, punkok között is vannak, akik nem alkoholizálnak különösebben.


Tudod, én megértenélek, ha az előző kommented alapján próbálok képet alkotni rólad (bár az első soroddal nem értek egyet, ugyanis szerintem az EQ nagyon számít, és az IQ sem mellékes, mert utal a fejlődőképességre, ami nagyon légyeges dolog az életben).

Azonban a kérdésedben foglaltak alapján meg egészen más kép jött le rólad, és segítő magyarázatként kezdtem előző "monológomat" arról, hogy értsd, szerintem miért cikiznek téged ennyien itt a kérdésed tartalma alapján.


Szóval vagy csak szépíted magadról a képet a legutóbbi szimpatikus soraiddal, vagy valójában ez vagy te, de utóbbi esetben akkor egy értelmes, mély érzésű hölgy miért tesz fel ilyen kérdéseket, hogy a fiúzás discoban, meg hogy ott a kinézet, meg ki hogyan táncol... Külön-külön esetleg megértem, ha stylist vagy, vagy profi táncos, és szakmai szemmel érdekelne, de ez sem jött le kérdésfeltevésedből, tehát vagy félreértettek itt sokan téged, mert eleve rossz a kérdés, vagy mégis felszínes ember vagy...


Nézd, én megértem, hogy a hölgyeknek központi téma a ruházkodás, és hogy ezáltal is tetsszen a fiúknak, de nem csak ezt a benyomást adja a kérdésfeltevésed rólad, hanem tehát felszínességet.


Bár, a nő maga rejtély, ahogyan mondani szokták, és csak ezért az önellentmondás az esetedben (meg számos hölgy esetében)... ;-)


Apropó, írtad már valahol, hogy hány éves vagy ? Bocs ha írtad már, de nem olvastam el mind a 6 képernyőoldalt (vagy hányadiknál is tartunk már...)

Ha még nem vagy mondjuk 16, akkor megértem ezt a kuszaságot, mert max. 15 évesen (főleg a lányok) érzelmileg még nagyon kaotikusak és kialakulatlanok, életkori sajátosság, ez van, és bár egyre kevésbé, de kb. 20-23 éves korig ez még marad is -kicsit később is- a legtöbb hölgy érzelmi világa ilyennek. (Persze kivétel mindig erősíti a szabályt.)

De az is lehet ,hogy 25, 30, vagy 40 éves vagy, már ebben se lehetek biztos ezek után. :)

2011. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést pusztán kíváncsiságból tettem fel, tudod egy baráti körben felmerülhetnek ilyen kérdések!És engem nem érdekel, hogy egyesek milyen válaszokat írnak rá, nem félek kimondani a véleményem és kész, abszolút hidegen hagy mások negatív gondolata. Én csak önmagamat adom.És miért ne tehetnék én fel ilyen kérdéseket, ha kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak erről mások? Nem vagyok én felszínes csak csupán kíváncsi és ha neked ez baj, arról tudod nem tehetek. Régen táncoltam, de már abbahagytam. Ha meg félre értették a kérdésem, akkor az már az ő bajuk, hogy nem tudnak kérdés értelmezni!

Egyébként ha nagyon kíváncsi vagy a koromra: 16 vagyok, lehet, hogy tehozzád képest fiatal vagyok, de eszem az van!

2011. júl. 8. 10:33
 54/56 anonim ***** válasza:

Jól saccoltam akkor. (Utaltam is a 14 és 16 évesekre.)

Elképzelhető, hogy korodhoz képest intelligens vagy, látatlanban nehéz is lenne megítélni, pláne ilyen kevés infóból, ami ebben a topicban kiderült. Egyébként felvetésedre: nem fáj a kíváncsiságod, inkább árulkodó volt arra nézve, hogy kamaszlány vagy (evvel nincs is gond), esetleg hogy felszínes lehetsz, bár utóbbi nem biztos.

Sőt, már szinte kezdesz szimpatikus lenni :DD . Ha két évvel idősebb lennél, akár meg is ismerkednék veled. Ha túléltük 2012 december (és már miért ne ;) ), akkor lehet, hogy udvarolni fogok neked, ha még itt leszel ;) . Nem viccelek. :) De a "lehet", az csak "lehet". Nyugodtan reagálj, hogy "te nekem csak ne udvarolj két év múlva se!" ;-)))

Üdvi, további jókat kívánok neked. :)

2011. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Hát bizony jól..., de tudod mit hadjuk ezt az egész, mert már nagyon unom!(Köszönöm) És nem vagyok felszínes! Ezt az udvarlás dolgot meg inkább hadjuk, jó. Részem ről az ügy lezárva! :) By
2011. júl. 9. 13:08
 56/56 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem a végén, hogy valaki felhozakodik az udvarlással. :D
2011. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!