Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy teltek az utolso napjaid...

Hogy teltek az utolso napjaid szûlés elôtt? Esetleg valami jel?

Figyelt kérdés

Pl én ugy érzem hogy a babàm nagyon aktiv, tegnap ràm jôtt a takaritàs, éjjel alig aludtam és egyszer gôrcsôlt is a hasam mint a menstruàcionàl, megy a hasam, derekam szokott fàjni de nem rendszeresen, illetve szur a hûvelyem..

Persze még egyben vagyok, de nem bànnàm ha megszûlnék :)


38+1 hkm


2011. aug. 13. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
semmi, egyik gyereknél sem
2011. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy nappal szülés előtt fodrásznál voltam, meg még esszét írtam (utolsó pillanatban, szokás szerint). Másnapra még javában programot beszéltem meg, szóval pörögtem ezerrel, szokás szerint. Reggel aztán már tudtam, hogy a programból nem lesz semmi, és milyen jó, hogy előző nap elintéztem a fontosabb dolgaimat :)
2011. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

első

a másodiknál és is voltam, foródrásznál, körmömet csináltattam

2011. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én emlékszem, előző este kint ültem mamámmal az udvaron, és közölte, hogy ebből még nem lesz semmi, mert túl fent van a hasam... Azért megnéztem volna az arcát, mikor közölték vele, hogy szülök... :)
2011. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2x szültem,semmi előjele nem volt egyik babánál sem.
2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ma 38+2-nél járok, a héten azt hittem, megyünk szülni, de semmi. Első babát 40+1-re szültem, aznap végig feszült voltam, összevesztem a férjemmel, beszóltam a többi autósnak (még muszáj volt egy kicsit vezetnem aznap) este fájt a derekam, azt hittem, leszakad. éjjel folyt el a víz.
2011. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lelassult, csitult a babám aktivitása, de még csak 38+3 voltam, ezért reméltem, hogy nem a szülés előjele. Másnap meglett.
2011. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egész délelőtt szaladgáltam, intéztem a dolgaimat, barátnőztem. ebédet főztem. még délután 3-kor semmi sem volt. emaileztem a barátnőmnek, hogy másnap megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, hogy állunk :) majd ledőltem, aludtam 2 órát. amikor felébredtem, volt pár keményedésem, még meg is fogattam apával a hasam, hogy nézze meg.

este 7-kor hirtelen 5 perces fájásaim lettek. gondoltam, hósló, befeküdtem 1 kád vízbe, de nem múlt. beültünk a kocsiba, be a kórházba (1 órányira van tőlünk). éppen időben, már tolóim voltak, mire a szülőszobába értünk. este 10-re kint is volt a baba.

2011. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és hàny hetes voltàl kedves utolso?

A méhszàjad nyitva volt màr akkor?

Nekem annyit mondtak tegnap hogy elvan vékonyodva a méhfalam de a méhszàj még zàrva van..

2011. aug. 14. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!