Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttál már olyat, hogy egy...

Láttál már olyat, hogy egy "alfacsajt" lealázott egy másik csaj?

Figyelt kérdés

Szóval itt olyanra gondolok,hogy egy társaságban (vagy akár egy osztályban)van mondjuk egy nagyszájú p.csa,és egy másik (akár egy új csaj),letöri a "szarvát"?

Ha igen elmesélnéd,hogy konkrétan,hogy történt?

És mi volt utána a reakció?

Az "alfacsaj" visszavett,vagy nem hagyta magát?


2011. júl. 3. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy főfacsaj bármikor megcsinálja, nem nagy ügy :)
2011. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
Bocsi az offért, csak kíváncsi vagyok a válaszokra
2011. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Én az voltam a suliban, jött egy másik ilyen lány az osztályba.Fél évig kerülgettük egymást, végül legjobb barátnők lettünk.
2011. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
99%
Azt hiszem be kell szereznem egy magyar mai trendi beszéd - magyar általános beszéd szótárat. Talán már kijött a 2011-es kiadás. Az én időmben "alfa" példányok még csak az állatvilágban voltak. Vagy most sem vagyunk messze tőle?
2011. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Láttam, de az alfacsaj az nagyon rossz kifejezés még idézőjelben is. Vagy te tényleg csak szép lányok veszekedésére vagy kíváncsi?

Amúgy egyik esetben sem volt nagy cucc, az agresszívebb nagyobb hangú szüntelenül folytatta háborgását, a másik meg kicsit halkabban. Osztályteremben volt óra közben.

Másik tesi után, ott az lett leoltva aki az előzőben felül kerekedett. Ő nem tesizett ugyanis, a kövér lány meg kiosztotta h öltözzön fel, ne az ablakot csukja be, mert "valaki tesizett...". Kicsit hosszabban volt, de érthető a sztori.


16:11 xD

2011. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Az én osztályomban anno volt egy menő csaj, állandóan kirittyentette magát, tipikus mindenkivel kikezdek, viháncolok volt. Egy nap olyan felsőben jött be, hogy már a mellbimbóját is látni lehetett, nem bírtam megjegyzés nélkül, jól odadumáltam neki.
2011. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na jó ezt oké,de pont konkrétumokat szeretnék,ki mit mondott,és mit csinált?
2011. júl. 3. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
Volt egy új csaj, aki egy hónapja volt már az osztályban. Szép volt, de közel sem rítt ki, nem sminkelte magát, nem tette ki semmijét. ÉS volt egy nagyhangú csaj, aki körül csak úgy tolongtak a fiúk, mindennap más pasival smárolt, és még télen is miniszoknya, térdig érő gumicsizma. Tipikus rib@nc. Történelem óra volt, és a tanár éppen Hitler gondolatait taglalta, amikor a csaj azt mondta, ha ő élt volna akkor, lett volna egy jó példa a tökéletes emberre... Erre a másik csaj beszólt neki hátulról, hogy ne legyen ilyen nagyra magával. Az felpattant a helyéről, és fejét megfogva belevezette a szekrénybe. A csajt kirúgták, és a másik vette át a helyét. Azért érdekes az ilyen...
2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy csaj aki az a tipikus "én vagyok a legjobb, mindenki szar mellettem". Van egy másik osztálytársam, kb. egész évbe egy szót nem szól senkihez, szemüveges, fogszabis, kövér, egyáltalán nem ad magára. Infó órán az osztály két részre van osztva, de egyszer össze lettünk vonva valami miatt. A szemüveges csaj leült a másik helyére. A másik odament hozzá h mit képzel magáról h leül a helyére. Erre a szemüveges csaj felállt és elkezdte oltani a csajt h na álljál le kisanyám, kis r*banc, stb.. Hát lestünk egy nagyot, és röhögtünk XDDD A másik csajnak a szája is tátva maradt, majd sértődötten tovább ment, de égett az arca rendesen :D
2011. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!