Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legjobb barátnőm?

Miért ilyen a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel (akit egy éve ismertem meg) mindent megosztok.Azt is megbeszéltük, hogy ki tetszik nekem és ő egyszer látta élőben is és akkor kérdeztem mit gondol róla, aztmondta hogy nem tetszik neki...de nem ezt láttam rajta.(mellesleg neki van barátja!) két hét elteltével láttam, hogy facebook-on ismerőse lett.És mivel a barátnőm nem volt fent, így rájöttem, hogy ő jelölte meg a fiút.Majd másnap rákérdeztem üzenetben és aztmondta: jajtényleg, eztakartam mondani hogy bejelölt:D Ő engem , és nemén Őt. nemtudodhogyhonannismer vagyvalami ? ezigy nagyonnemleszjó". És nekem ebből rögtön leesett, hogy nemakarja bevallani, hogy tetszik neki.És én azt szeretném megtudni, hogy tényleg tetszik neki és hogy jó barátnő az ilyen?
2011. júl. 3. 23:04
 1/2 anonim válasza:

Van egy egyszerű módszer: kérdezz rá.


De a kérdésed más oldalról nézve: ha te a facebook alapján akarod megítélni a barátnődet, akkor azon is el kéne gondolkozni, hogy Te milyen barát vagy...

2011. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
figyu abban a semmi nincs h fb-n ismerős nekem is a barátnőim pasijai ismerőseim mégsem tetszenek meg stb. és ha téged ez ennyire zavar h ismerősök mond meg és ne legyél ilyen féltékeny -.-"
2011. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!