Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van neked emo ismerősöd?

Van neked emo ismerősöd?

Figyelt kérdés

Emo Scene vagyok tisztázom előre.

1.Van emo haverod/barátod/barátnőd annak ellenére hogy te nem vagy az?

2.Ellenszenves vagy az összes emo-val szemben anélkül hogy megismernéd az illetőt?

3.Az emo-k az emberek nem tőrödőmsége ellen lázadnak hogy valamit csináljanak ezzel a világgal.És azért is igen amiért az emberek így megszólják a másikat. Hogy ezt tudod így is leszólód őket?


2011. jún. 17. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen barátom barátnőm, ennek egyszerű oka az, hogy nem abban a korosztályban mozgok.

Nem vagyok ellenszenves, inkább közömbös, egyszerűen nem érdekelnek ahogy más divatot képviselő tinik sem.

2011. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
van, egy, minden nap lecsulázom a fejét.
2011. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az emo olyan, mint a rocker, meg az alteros...kinövi, amint kikerül az "életbe". Furán öltözködnek, de hát ki nem?:-) Leginkább azokról tudom, vagy látom, akik amúgy elég jó anyagi körülmények között élnek, így számomra a lázadásuk képmutatás, hiszen azért mégiscsak anyu apu tartja el őket.
2011. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A lázadás a világ ellen van nem a család felé.Azt hogy az embereket csak a pénz érdekli na meg hogy neki mi a jó a másikat mind leszrja. stb.
2011. jún. 17. 11:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
na jóóó, de apa anya pénzéből vesz ruhát, festéket, zenét, abból megy el, így nekem fura ez a lázadósdi
2011. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, a szomszédban van egy, de sajnos azt sem tudom hogy fiú e vagy lány.
2011. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Nincsen.

2. Nem, viszont rögtön látszik azon, aki ilyen, hogy nem komoly. Sajnlom, de így van. Inkább lehetnél önmagad, aztán ha így gondolkozol, akkor oké, de ne legyél "emó".

3. Nincsenek is már emók, teljesen kiment a divatból. Amúgy meg most mindenki lázadhatna, de attól még a világ ilyen marad, ezt így kell elfogadni, így kell élni.

2011. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Barátom/barátnőm nincs. Nem ellenszenvesek, de nem is szimpatikusak. Ha meg a nemtörődömségek ellen lázadnak, akkor ne az legyen a legfőbb gondjuk, hogy magukat fotózzak kimeredt szemmel, mert nevetséges. Mellesleg meg ahány emo fruskát ismerek, mind el van szállva magától, kb a semmire. Röhögnek is rajtuk a hátuk mögött.
2011. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az emo nem divat tulajdonképpen.De annak ellenére hogy nem láttál vannak.
2011. jún. 17. 12:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Akiről te beszélsz azok a pózerek.Akik csak fényképezgetik magukat mert ettől érzik magukat menőnek.A nagy része az emok-nak nem ilyen.
2011. jún. 17. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!