Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt/van olyan ismerősöd, aki...

Volt/van olyan ismerősöd, aki lerázhatatlanul üldöz/ött?

Figyelt kérdés

exbarátom csaja folyamat zaklatott msn-en, facebook-on a "barátságával". rátapadt a jelenlegi barátomra, folyton rosszakat írt neki rólam, h szakítson velem.

tiltottuk, és töröltük őt, de ez nem volt elég neki, álprofilt csinált fb-on, és felvett, h ellenőrizze, miket írunk egymásnak, stb. -.-

rájöttem, h ő az, aki az állítólagos pasi álarca mögé rejtőzik, tiltottam, töröltem.

Ezek után most a számomra ismeretlen barátaival bejelöltetett(persze kapásból tiltottam őket)...erre rájött, most 1 akik szeretik xy sztárt -klubot csinált, hátha úgy majd felveszi a barátom, és én. persze rájöttünk.

rendkívűl irritál, h folyton velünk van elfoglalva... de emiatt nem akarjuk törölni magunkat, hisz 1 csomó barátunkkal csak a közösségi oldalon tudunk megbeszélni pl. találkozót.

Ti is jártatok már hasonlóan? Volt ilyen bosszantóan levakarhatatlan személy az életetekben? Ő is rosszindulatú volt?


2011. febr. 19. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a párom legjobb barátja. 2 évig próbált felszedni a középsuliban, aztán szerencsémre a végén összehozott férjecskémmel :)

Csak a bökkenő, hogy fél év féltékenységi mosolyszünet után újra legjobb barátok lettek, folyton hívogat minket mindenfelé, és ha egyszer párom úgy dönt megyünk, mindenáron velem akar bájcsevegni a gyerek, és úgy néz rám mint aki helyben meg****... pedig még csak nem is öltözök ribisen -.-

A páromnak meg persze hiába magyarázom hogy kerülném a csávó társaságát, közös barátaink vannak és már minden programunkba beleette magát a gyerek... 20/L

2011. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
De mi lehet az oka annak, hogy ez a lány így üldöz?Nem lehet, hogy rajong érted? önértékelési problémái lehetnek, és összehasonlítja magát veled? én csak a rajongást tudom elképzelni.
2011. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 habibi ***** válasza:
88%
az egyik fiúismerősöm nagyon rámstartolt és mindent megtett, hogy szakítsak a barátommal, össze-vissza hazudozott róla, hogy megcsal meg ilyenek...aztán kiderült, hogy nem is ismeri a szerelmemet, csak így hazudozott róla. Nagyon mérges voltam rá.
2011. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h annyira rajongana, mivel azt írta a barátomnak, h a helyében már rég elhagyott volna -.- ...na és ezt követően tiltottuk le. egyébként utánozta az öltözködésemet, és képeimet, szal lehet, h önértékelési problémái vannak... de miért nem fodul akk. pszichológushoz, v. tesz ellene v.mit? mellesleg nem vok sztár, h rajongjanak értem :D
2011. febr. 19. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ahhoz sztárnak lenned. Ha utánzott, akkor rajong, példakép vagy neki, tökmindegy mit hazudik magának vagy a barátodnak mit fecseg. Te tettél valamit ellene?
2011. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként volt srác is, aki üldözött még általánosban, a szerelmével. neki 1-2szer csúnyán beszóltam, mikor már nagyon kiakadtam, és ez használt v.mennyire(már nem jött utána olyan feltűnően sokszor oda, és közel)...de ennél a nőnél nem használ semmi. :S
2011. febr. 19. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én volt barátom (azóta ex)nője engem is utánzott. Zaklatni nem zaklatott, az egyik közösségi portálon írkált az üzenőfalamra, hogy milyen szánalmas vagyok... stb.

Nekem akkor vörös hajam volt, néhány hónap múlva ő is vörösre festette, és hangoztatni kezdte, hogy én őt utánzom, miatta lettem vörös. Persze nem mentem bele a gyerekes játékába, nem fogom bizonygatni, hogy hamarabb festettem be a hajam.

Aztán mikor látta, hogy nem foglalkozom vele, szépen leállt.

Volt viszont egy másik exbarátom, aki viszont keményen zaklatott, miután szakítottam vele. Hónapokig smseket küldözgetett, hol fenyegetett, hol szerelmet vallott. Állandóan a házunk körül ólálkodott, hogy tudjon velem személyesen beszélgetni. Egy ilyen alkalommal alig bírtam elmenekülni előle, mert el akart kapni, és megcsókolni. Aztán meg kiabált kint a kapuban, hogy nagyon szeret...

Beszélni nem lehetett vele erről, folyamatosan leitta magát, és engem hibáztatott. Aztán szép fokozatosan lekopott, de évekkel a szakítás után is szerelmes volt belém, és sokszor környékezett meg.

20L

2011. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen szinten nem volt, és nem is volt gonosz, csak marhára idegesítő... volt az öcsém egyik osztálytársának a húgának egy olyan időszaka, amikor nagyon velem akart barátkozni, de úgy, hogy minden áldott nap hívogatott, hívott mindenhova, írt rám msn-en, és besértődött, amikor mondtam, hogy ma nem, bocsi... és egyébként sajnáltam is, mert az ő helyében lehet, hogy én is egy idősebb, talán érettebb bnőt akartam volna (akkor volt 12, én 16 kb., és vmi ótvar szakközépbe járt, ahol olyan drámázások voltak a szokásos gyerekes tini szívzűrök mellett... egymást azzal gyanúsítgatták 12 évesen, hogy terhes meg ki feküdt le kivel meg ment a szarkavarás, 12 évesen ez nekem is sok lett volna, szükségem lett volna vkire, akivel tudok komolyabban beszélni)... és emellett rettenet akarnok volt, meg hitt az összes ilyen ezoterikus maszlagban (mármint az ilyen legalja tinioldalas szellemidézésben meg a tinimagazinos horoszkópokban), ráadásul soha nem fogadta meg a tanácsaimat semmivel kapcsolatban, aztán persze jött rinyálni megint és megint és megint... ráadásul ezt minden egyes nap... na, az nekem kicsit sok volt...
2011. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jóég! O.O ez még rosszabb akk., mint az én esetem :S...egyébként u.ezt bejátszotta a csaj, csak én nem vörös, hanem szőke vok, és hirtelen őis az lett...de persze én utánzom, igen XD

engem azért szánalmasozott le, m nem vok jó matekból...viszont gyöngyékszereket csinálok, tudok photoshopp-ozni, és szépen rajzolni...és mikor kitettem a rajzaimat,meg a képeimet, rögtön megjelent az utánzat...az érdekes módon már nem volt szánalmas o.o

2011. febr. 19. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, még 4-5 éve kavartunk, nem jártunk, de csók volt, párszor hazakísért, én akkor szívesen jártam volna vele, de Ő nem lépett, sőt ismerősök keresztül félig meddig üzent is, hogy nem akar semmit, ill nem tudja mit akar, ez 2006-ban volt (18 voltam a srác 25), aztán abbamaradt az egész nem is köszönt, pár hónap múlva én összejöttem valakivel, egy évig jártunk (azóta se sikerült még elfelejtenem), ahányszor találkoztunk buliba (nagy falu, sok fiatal, gyakran volt/van buli kibéretl helyen meghívóval, 100-150 embernek) mindig szidta a páromat, fennhangon, gúnyneveket talált ki a külsejére, ezt osztotta mindenkinek aki ott volt, az egyik exbarátomnak is, ketten jól megbeszélték, hogy mennyire gáz akivel én vagyok, én addigra már totál megundorodtam tőle, akkora egy idióta, hogy azt el nem tudom mondani, és közbe jöttek a pletykák amiket hallottam vissza pl. állította h megd..., közbe csókon kívül semmi nem történt meg hasonlók, szaftos részletekkel... Folyton odajött hozzám, osztotta hol azt, hogy miért azzal a hülyével vagyok miért nem vele, mert h anno elcseszte, stb... és közbe ölelgetni próbált, meg stb. egy évig voltam az akkori barátommal (2007-ben) amióta szakítottunk azóta találkozásokkor még inkább nyomja a szöveget azóta is, kezetcsókol, így imád úgy imád, volt hogy éjjel kettőkor csörgött a mobilom, vezetékes szám hívott ahogy felvettem lerakta, helybéli szám volt, és persze hogy az övék, tavaly szilveszterkor egy helyen voltunk még vagy 150 ember társaságában, hajnali 2-től 4-ig le se tudtam vakarni jött a nyálas hülye szövegével az idióta én meg hiába mondom h nem nem akarok tőled semmit hagyjál végre békén jön utánam kiabálva, h tudom h imádsz, totál nevetségesé tesz, közbe megint jöttek a sztorijai még a buli előtt az ismerőseimnek, hogy így meg úgy megd...

Az a szerencse, hogy viszonylag ritkán találkozok vele, főleg az utóbbi időben, olyan 1,5-2 havonta, ha nem ivott eleget szerencsére nem jön oda, nincs bátorsága, de már előre menekülők a zaklatása elől, bár az utóbbi időben egyre kevésbé erőszakos, csak "barátkozni szeretne", talán kezdi elfogadni a helyzetet, hogy baromira nem érdekel.

Közösségi oldalakon fenn van, be is jelölt, de szerencsére nem zaklat, szerintem neki ehhez pia kell, hogy bátorságot gyűjtsön.

Jah és hozzátenném, hogy még soha nem volt barátnője, még szűz, (ezt utólag tudtam meg jóval később mint kavartunk) bár külsőre nagyon helyes, de a látszat csal, mert egy hülye.

Nem tudok neked tanácsot adni, a saját helyzetemet sem tudom megoldani, de voltam már bunkó, voltam már kedves, nem hagy békén, talán mostanra kezdi egy kicsit felfogni, bár én mint barát sem vagyok rá kíváncsi.

Talán majd idővel megbékél az exed csaja, szerintem a az is közrejátszik, hogy Ő most iszonyat büszke magára, hogy megszerezte az exedet, a már említett dolgokon kívül.

2011. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!