Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen az egyik barátnőm?...

Miért ilyen az egyik barátnőm? Én annyira csúnya vagyok mellette, ő meg szenved.

Figyelt kérdés
Mindketten lányok vagyunk, a barátnőm szerintem szép tényleg, meg minden, de teljesen átlagos, és mégis minden fiú, aki meglátja, rögtön belezúg. Az utcán az msn címét kéregetik, naponta 70 fiú jelöli be fb-n és nyomul rá, és mégis mindig sír hogy ő nem kell senkinek, aztán 50 fiú megy oda szerelmet vallani neki. Én meg itt vagyok mellette mint egy rakás szerencsétlenség, nagyon csúnya az arcom, pedig elvileg jófej meg vicces vagyok, de ezt mégsem nézi bennem senki. A barátnőm is az persze, csak hát nála ez ki is derül mert mindenki fűzi. Én nagyon sokat vagyok vele, és egyre jobban zavar, mert alapból nagyon-nagyon önbizalomhiányos vagyok, de így meg már szinte élni sincs értelme... :( Annyira rossz ez így, mit tegyek?
2011. júl. 6. 03:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és a boros csávónak üzenem hogy szeretem a bort úgyhogy térítsen meg másokat
2011. júl. 6. 04:01
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

lehet, h sok pasi rajongja körül, de ő sem érzi jól magát!

hiszen ott sír, h "senkinek" nem kell.

ezt fordítsd le úgy,h senki normálisnak.

én is kellek minden metálisan zavart, kiközösített, részeges, elmebetetg, "érdekes" fazonnal, jelölget egy csomó szerencsétlen...de ez nem tesz boldoggá!

1 pasi tenne boldoggá, egy olyan, aki normális, és kölcsönbös a szerelem (ami mostanában egyre ritkább :S).

gondolom a b.nődnek sincs párja( kül. nem nyomulnának rá ilyen nyíltan).

hidd el, nem öröm a sok idiótát lekoptatni, meg megbántani.

ne irigyeld őt, örülj a nyugalmadnak :).

még az is lehet, te előbb találsz v.kit mint ő, mert a normális pasik inkább azokhoz mennek oda, akik nem ilyen élénk, feltűnő személyek mint a b.nőd, v. én, és nem kell "ellökdösniük" a közelből 1 pasifűzért. :D

2011. júl. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

de én attól még mindig kevesebbnek és csúnyábbnak érzem amgam mint ő(talán mert ez így is van) és már nagyon elegem van. Most mért tehetek én róla hogy ilyen fejem van és nem szép? Mért van ez így?:(

2011. júl. 6. 04:12
 4/17 anonim válasza:
64%
Uhh, gáz szitu. Koptasd le a csajt. Elveszi az életkedved is.
2011. júl. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
keress egy nálad rondább bnőt, és mellette megjön az önbizalmad. Nem sértésnek írtam, ne annak vedd.
2011. júl. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
ezt már én is "átéltem" 2 barátnőmmel is....és nagyon rossz teljesen emegy olyankor a kedvem és nagyon rosszúl érzem magam,irigy vagyok ilyenkor de nagyon :(
2011. júl. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Hát szerintem ez nagyon rossz tipp hogy keressen rondább barátnőt.. Tipikusan csak arra menn ki a játék hogy nem is barátnő, csak egy lábtörlő akivel azért érzi jól magát, mert érzi hogy Ő mellette milyen szép..Szerintem nem kell hogy rosszul érezd magad a barátnőd melett.. Hisz te is tudod hogy a barátnőd nem direkt csinálja... És ahogy az első mondta, szerintem te sem örülnél ha minden kis p*cs 10 éves rádszállna, és kb levakarni se lehetne őket..

És most gondold el hogy ez miatt még a barátnőd is össze veszik veled? Na ha egy kicsit bele gondolsz ebben az esetben nem neked lenne igazad...

Ő nem tehet róla hogy szép, te meg nem tehetsz róla hogy csúnya vagy.. Ez az élet rendje.. Valakinek meg van minden szír-sz*r másnak meg még enni valóra sem tellik... Ezt el kell fogadni, ha meg folyton azt hajtogatja hogy neki milyen jó mert milyen szép, akkor el kell neki mondani hogy te erre nem vagy kíváncsi, mert lerombolja így is az önbizalmad..

2011. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
55%
Továbbra is ugyanazt mondom. Egy barátságban egyenlőnek kell lennetek. Ráadásul ez a csaj egy rinyapina a leírásod alapján. Dobd. Jó messzire.
2011. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!Teljesen megértem a problámádat.

Velem is hasonló a helyzet, csak nekem lehet annyiból rosszabb is, hogy a saját testvéremről van szó.

Nem vagyok csúnya,sőt sokan szépnek mondanak, de mellette egy kövér békának érzem magam.

Ez talán abból is adódhat, hogy drága anyánk állandóan azt hangozatja, hogy ő milyen szép meg milyen csinos stb, csak azért mert vékonyabb mint én.

Utálok vele elmenni bárhova is, mert akkor engem szinte le se szrnak a pasik.


Neked azt tudom tanácsolni, hogy add továbbra is önmagad, ne akarj senki másra hasonlítani.

Ha jól megérted magad a lánnyal, nehogy megszakadjon ez miatt a barátság, főleg hogy ő is szenved csak épp a fordítottjától, mint te.

Viszont ne lógj éjjel nappal vele, néha kell eyg kis magány, illetve keresd mások társaságát, akikkel jól érzed magad, és ők fel tudják kicsit lendíteni az önbizalmad.

Amúgy meg kitudja, lehet a csajnak pár év múlva ronda ragyái lesznek, még fordulhat a kocka...

2011. júl. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akik fiatalon csúnyácskák, bár nem hinném, hogy az vagy, szerintem később, sokkal csinosabbak, mint akik szépnek születtek, mert sokkal jobban odafigyelnek magukra.Kezdj el csinosan öltözködni, legyen egyéniséged.
2011. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!