Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a népszámlálás...

Hogy zajlik a népszámlálás (idén októberben)?

Figyelt kérdés
Amikor legutóbb volt, még csak 14 éves voltam, nem igazán emlékszem rá. Kijön valaki, és ő tölti ki a papírokat, vagy postán elküldik, és én töltöm ki? Ha kijön valaki, akkor az csak az állandó lakcímemre jöhet? Tartózkodási helyre nem? Vagy lehet kérni, hogy a tartózkodási helyre jöjjön?
2011. júl. 6. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kijön egy hivatalos emberke. Mi előre kiirtuk a főbb adatokat azért hogy ha anyuék nem lennének otthon, akkor onnan le tudja írni. Szerintem állandó lakcímed szerint vesznek nyilvántartásba. Viszont idén már interneten is ki lehet tölteni.
2011. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Második: akkor ha én neten kitöltöm, az azt jelenti, hogy nem fognak személyesen kijönni? Nincs sok kedvem ezért átutazni busszal a város egyik végéből a másikba. Meg nem tudom, engem zavar, ha idegen emberek bemászkálnak hozzám :)
2011. júl. 6. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor nem jönnek ki hozzád :D gyakorlatilag nem tudom, idén lesz ilyen először, hogy neten is ki lehet tölteni. De majd úgyis elmondják 2 milliószor a tv-ben hogy hogyan lesz.
2011. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Részletes információkat a [link] webolalon találsz a 2011. évi magyarországi népszámlálásról.
2011. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!