Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem volt ez bunkó a barátnőmtől?

Nem volt ez bunkó a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem neki egy 400 forintos jégkrémet.. Azt mondta ma majd Ő hív meg...

Erre vett magának két gombóc fagyit el is fogyott a pénze, de annyi nem volt benn, hogy akkor nekem is vegyen egyet meg magának is.. Én meg tegnap 400 forintért vettem neki.. Innentől én sem hívom meg semmire, mert kihasznál.. Előttem nyalakszik, mert tudja hogy nekem nincs pénzem.. Tegnap neki nem volt de bennem volt annyi hogy akkor legalább meghívtam..


2011. júl. 9. 20:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én 14 leszek Ő meg 15 éves
2011. júl. 9. 20:16
 2/19 Timó320 válasza:
67%
De, szerintem nagyon munkó volt. Az ilyen ne várjon semmit a a "barátjától"
2011. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Timó320 válasza:
Bocsi nem munkó, hanem bunkó volt.
2011. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Timó320: Nekem is csak az ugrott be hogy ez már milyen... De ha én nem veszek valamit, akkor elkezd akár még durcázni is.. Meg látványosan rosszul esik neki... Tegnap meghívott egy vattacukorra, és kb annyi volt.. Amég azért én vettem neki jégkrémet is, meg csipszet is.. 800 forintot költöttem rá amég Ő 300-at
2011. júl. 9. 20:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a lányt, csak szemétkedik veled. Nem tudott volna legalább az övéből megkínálni?
2011. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon bunkó dolog... Ha nem akart volna venni neked akkor legalább ne előtted egye...Milyen dolog ez...
2011. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
te fiú vagy vagy lány?? (csak az érdekesség kedvéért)
2011. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Alapesetben szerintem nem kell ennyire kiakadni ezen, de a korotokat látva érthető.

Direkt csinálta? Nem lehet h csak elfelejtette?

Annyiban bunkóság, h ha már előző nap megígérte akkor illik a szavát tartani. De ha direkt csinálta akkor egyenesen tahóság; gyerekes és primitív viselkedés :P

2011. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudok rájönni, hogy most barátság, vagy párkapcsolat, de végülis mindegy.

Ha azért veszel a másiknak valamit, hogy viszonozza, akkor beszéljétek meg, hogy egyértelmű legyen, hogy ez üzlet. Ha szívességből, akkor meg ne várj viszonzást.

2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
@78% Értem a gondolatmeneted, de most nem arról beszélünk, hogy viszonozni kéne, hanem magáról arról a gesztusról, hogy miután meghívlak, másnap előttem nyalod a fagyidat, és meg sem kínálsz. Ez azért szerintem lényeges különbség.
2011. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!