Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki a goth?...

Hány éves kortól ciki a goth? 19 évesen ciki lenne a váltás?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és valami újat akarok vinni az életembe. A goth szubkultúrára gondoltam, mivel melankolikus típus vagyok, és szeretem a zenéjüket is. Nem akarok túl extrém lenni, mivel egyetemre is járok. Még épp hogy teenager vagyok, és eléggé lázadni akarok. XD Szerintetek ciki lenne a váltás?
2011. júl. 11. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Hát azt te tudod,hogy mi akarsz lenni :D Csak aztán nehogy kinézzenek,hogy " sátánista". Fiú vagy v. lány?

15L

2011. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Mit számít az, hogy egyetemre jársz? A sok cicagatyás meg csőgatyás csaj/homokos az eksztrém, nem az igazi emberek...
2011. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

ÉÉÉÉÉÉÉdesem a Goth soha, SOHA nem ciki!! és különben is: Long Live the Rebellion!!


Figyelj, ha érdekel, ha nem csak valami pózer akarsz lenni, akkor legyél goth. Én is az vagyok, de ezt nem sokan mondanák meg rólam. És mért ne lehetne összeegyeztetni az egyetemmel? Mi az egyetem ahhoz, hogy milyen zenét hallgatsz, mik az elveid? Engem gyógyszerészhallgatóként soha nem ért semmilyen hátrány abból, hogy feketében járok, fekete a sminkem, tele vagyok gyűrűvel, és hol egy kelta kereszt, hol egy sárkány, hol mindkettő lóg a nyakamból.


Azt kérdezed ciki lenne-e váltani. Cikinek érzed? Te hogy vagy vele? Mert ha annak érzed, akkor nem neked való. Ha azon gondolkoznál, hogy erre hogyan reagálnának, akkor nem lennél más csak goth cuccokba bújtatott pózer, azt viszont nem szeretjük.

Megfelelni akarsz, vagy lázadni? A kettőt együtt nem lehet.

Mennyire néztél utána, mi is az hogy goth? A melankólián és a zenén kívül mi köt még ehhez?

Ne tudatos választás legyen, hanem azt érezd, hogy van, amivel azonosulni tudsz. A gothnak is rengeteg arca van.


Szóval ha úgy érzed, te goth vagy, akkor sose ciki váltani, és sose válik cikivé. Ha nem, akkor inkább felejtsd el.

2011. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

23:30-nak teljesen igaza van.

Önmagadnak lenni nem ciki. ; )

2011. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát, úgy érzem, nem tudok, önmagam lenni, és talán a goth lennék én. Viszont fiú vagyok! :D
2011. júl. 12. 00:28
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
HÚÚÚÚÚ! Annál jobb! :D <333
2011. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ciki nincs ebben.

Én 23 éves férjezett, kisgyerekes anyuka vagyok és a cybergoth szubkultúrához tartozom, electro-industrialt, futurepopot meg ilyen szépségeket hallgatok. Igazából nem mondaná meg rólam senki. Kivéve mikor felveszem a latex ruhámat és megyek Gyárba vagy koncertre bulizni. Barátnöm egyetemista, ö tele van piercingekkel és senkit nem zavar.

Szerintem nálad sem fog sok vizet zavarni. Hajrá, hajrá!:)

2011. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Megfelelni akarsz, vagy lázadni? A kettőt együtt nem lehet."

:))

Igen, igen, jól írta az előttem szóló.

Bár ilyen az ember, egyszerre akarja mindkettőt. Légy non-konform, mint mindenki más.

2011. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 tabaki ***** válasza:
100%
... vagy lázadj fel, és légy nyárspolgár, mint senki más!
2011. júl. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Akik idáig írtak, elmondták a véleményüket, és ez rendben is van, sőt nagyon jó. De ez nem a társadalom véleménye.

Ha te feketében jársz folyton, és ilyen stílusban öltözködsz, és zenét is ilyet hallgatsz, téged nagyon csúnyán ki fognak közösíteni. Nem bántásból mondom, de tényleg.

2011. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!