Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki ha egy 16 éves lány nem...

Ciki ha egy 16 éves lány nem tud úszni?

Figyelt kérdés
ha a barátaim elhívnak strandra nyáron, akkor azért elmenjek velük, vagy inkább ha nem strandra megyünk?
2009. márc. 3. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

1. Miért lenne ciki, a standon nem tudsz vízbe fúlni, nincs olyan mély víz!

2 Én 25 évesen sem tudok és nem tartom cikinek!

2009. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Azért azt elárulom hogy a 220 centis vízben meglehet fúlni..
2009. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Én sem tudok úszni 34 évesen, és én se tartom cikinek:)
2009. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Általánosban volt kötelező úszás, nem? Úgy tudom mindenkinek kötelező, te nem jártál?

Nem ciki egyébként... strandra attól még mehetsz, nem csak úszni járnak oda az emberek, meg nem muszáj a 2 méteres medencébe menni.

Engem egyszer bevágtak, rögtön eszembejutott hogy kell úszni:)

2009. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Sőt, az sem ciki,ha vízbe akarsz fúlni,mert mindig akad egy helyes pasi a strandon, aki kiment:D
2009. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de kötelező volt általánosban, sőt, még a gimiben is az, évente egyszer, de vagy anya ír igazolást, vagy szerencsére pont megbetegedtem. ja igen, szóval kötleező volt, de mivel nem ment, mert (asszem) viziszonyom van, ezért nem erőltették, így nem is jártam többet. ovis koromban kezdtem uszodába járni, és harmadikos koromig jártam, utána feladtam. egyébként nyáron, ha a családdal megyünk, akkor próbálkozok, de nem igazán megy. :s egyébként a családban csak apa tud úszni.
2009. márc. 3. 17:35
 7/24 A kérdező kommentje:
17:34 : milyen igaz! :D
2009. márc. 3. 17:36
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk főiskolán kötelező volt megtanulni úszni, és az évfolyam több mint fele nem tudott, így nem gondolom cikinek. (általánosban nem volt kötelező, mert nem volt uszoda a közelben)
2009. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem ciki.


De még megtanulhatsz, én is tavaly tanulgattam (30).


Szerintem 160cm-es vízben is meg lehet fulladni, ha az ORROD magassága nem több a földtől mint 160 cm. Mondjuk egy 170 cm-es embernél.... kb.

2009. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
10 centi vízbe is belelehet fulladni.Egyébként nem ciki de hosszu távon idegesirő lessz.
2009. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!