Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy olyan barátnőne...

Mit vegyek egy olyan barátnőnek születésnapjára, aki semminek se örül?

Figyelt kérdés

Eddig bármivel leptem meg, mindegyiknél úgy tett mintha örülne neki, de aztán sose használta őket (sminkek, ékszerek) csak bedugta a fiókjába. Legutóbb úgy döntöttem, hogy kicselezem és nem veszek csak úgy találomra valamit neki. Egy boltba rámutatott egy nyakláncra, hogy az milyen gyönyörű, hogy neki nagyon tetszik. Erre megvettem neki, aztán mikor kibontotta az ajándékot, láttam az arcán, hogy nem nagyon örül, olyan erőltetett volt a mosolya, és 3 hónap alatt láttam rajta 2x a nyakláncot (ebből egyszer mikor megkapta, akkor vettem rá, hogy vegye fel)

Na, a lényeg, hogy ti mivel lepnétek meg a születésnapján?

Egyébként 20 éves


2011. júl. 12. 11:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Semmit,és vigyáznék vele,az ilyen tipús sajnos irigy,és szarkeverő,saját tapasztalat.
2011. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%
Könyv, CD, fényképalbum, hajcsat, váza, Parker toll,gyűrűtartó (van ilyen hosszúfarkú famacska és a farka a gyűrűtartó), gyertya, mozijegy.
2011. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

semmit. elég logikus nem? :)


ez csak egy hülye szokás, hogy állandóan ajándékozni kell, meg vigyorogni mintha örülnénk. persze mindenki ezt teszi mert nem akarja megbántani a másikat, közben meg az eladók nyernek rajta a haszonnal.

gyakorlatilag az ünnepek nagy része gazdaságálánkítő célú. vezsünk egy halom haszontalan cuccot, és meg is vásároltuk a másik szeretetét...


nekem például kifejezetten szimpatikus az ilyen ember, mert nem kell erőltetni nála, valószínűleg jobban örülne annak ha elmennétek együtt vidámparkba, vagy moziba

a tárgyak megvehetők, a közös élmények nem.


lehet lepontozni

2011. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

nem foglak lepontozni, szerintem neked is igazad van. a közös program is jó ötlet, próbáltam is már megvalósítani, de valahogy soha nem ér rá :( 2 hetente találkozunk pár órára, egy évben kétszer ha csinálunk együtt valamit.

viszont ha meg nem veszek semmit, csak felköszöntöm, szerintem megsértődik :/

2011. júl. 13. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!