Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy olyan barátnőne...

Mit vegyek egy olyan barátnőnek születésnapjára, aki semminek se örül?

Figyelt kérdés

Eddig bármivel leptem meg, mindegyiknél úgy tett mintha örülne neki, de aztán sose használta őket (sminkek, ékszerek) csak bedugta a fiókjába. Legutóbb úgy döntöttem, hogy kicselezem és nem veszek csak úgy találomra valamit neki. Egy boltba rámutatott egy nyakláncra, hogy az milyen gyönyörű, hogy neki nagyon tetszik. Erre megvettem neki, aztán mikor kibontotta az ajándékot, láttam az arcán, hogy nem nagyon örül, olyan erőltetett volt a mosolya, és 3 hónap alatt láttam rajta 2x a nyakláncot (ebből egyszer mikor megkapta, akkor vettem rá, hogy vegye fel)

Na, a lényeg, hogy ti mivel lepnétek meg a születésnapján?

Egyébként 20 éves


2011. júl. 12. 11:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem azért, de a barátnőd egy bunkó... Az mindenkivel megeshet, hogy néha olyat kap, amire nem feltétlen vágyott, de kimutatni a legnagyobb taplóság a világon.

Szerintem az ilyennek egy baráti kézfogás a legtöbb, amit adnék, de még talán azt sem.

2011. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező,

Ügyes teremtésnek lehetsz, ez tűnik ki az írásodból. Kreatív, azaz alkotó készségnek bizonyára nem vagy híjával. Milyen az alkotó fantáziád? Milyen a kézügyességed? Milyen a csapat munka-készséged?

Próbálj meg a barátnődnek valamit NE venni, hanem saját kezűleg csinálni. Az se baj, ha az elkészített "ajándék tárgy", vagy bármit az utolsó fázisban együtt kell összeraknotok.

Pl. nemrég láttam egy ismerősömön saját kezűleg font karkötőt, a most sokak által szeretett három szín felhasználásával (piros, fehér, zöld). Amit az utolsó fázisban méretre kell igazítani.

Persze, ez csak egy ötlet, neked bizonyára sokkal több jut máris az eszedbe.

Mi a véleményed erről a megoldásról?


Barátsággal:

62/F

2011. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

valamilyen jegy :D pl. mozi, színház, koncert..

vagy lehet venni elég sok boltban ilyen utalványokat (nem tudom hogy hívják őket, de mi már vettünk 1-2 embernek). és akkor azt le tudja magának vásárolni amire szeretné.

vagy valami alkoholt (ha szokott inni), arra pedig valami vicces kis "pólót" ( [link] ) valami ilyesmit, foggalmam sincs mi van ráírva :D.

esetleg virágboltokban lehet csináltatni olyat, hogy valami edénykébe rak vágott virágot (csokor helyett). az viszonylag sokáig bírja, és mutatós :)

2011. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
hát ha ekkora p*raszt a barátnőd én semmitsem vennék neki! Minek?? ugysem örül neki?? -.-"
2011. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

11:44 Candy:

Neked a szüleid helyében én taigetoszi kirándulást szerveznék, vagy egy kedves simítást egy szívlapáttal.

2011. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
ha nem tud semminek se örülni akkor legjobb lenne ha antidepresszánst vennél neki
2011. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy ajándék utalvány amit a kedvenc boltjában vásárolhat le.
2011. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

olyan rendesek vagytok, hogy ennyien írtatok :)

eddig azért vettem neki ilyen dolgokat (smink, ékszer) mert ezek a dolgok tartoznak bele az érdeklődési körébe. az ilyen vicces ajándékokat szánalmasnak tartja. különben én is mindig sminkeket kapok tőle, gondolom olyat vesz nekem, aminek én is örülnék. ha megyünk vásárolni is mindig az ékszereket nézegeti, meg ott időz el sokat, de már kezdem úgy érezni, hogy tényleg direkt csinálja :D

az is jó ötlet, hogy vmi programot szervezzek neki, csak sajnos elég gyakran nem ér rá :( bulizni egy évben 2x megyünk, és nagyon rossz lenne, ha szerveznék neki egy meglepetés bulit és lemondaná :(

a cukrászda, és a csoki is jó ajándék, csak fogyókúrázik, és ezen szerintem még meg is sértődne :D

adtam már neki kézzel készített ajándékot, de az se aratott nála osztatlan sikert :((((

az a helyzet, hogy szerintem magával a barátsággal is baj lehet, mert ha olyan ember gondol rám akit szeretek, és ajándékoz meg valamivel, akkor bárminek örülök :)

köszönöm a válaszokat :)

2011. júl. 12. 12:07
 19/24 A kérdező kommentje:
ja igen, utalványt azért nem akarok mert ő a legjobb barátnőm, és mindig valami személyre szólót keresek neki.
2011. júl. 12. 12:10
 20/24 A kérdező kommentje:

Candy*.* én meg tudod minek örülök?

annak, hogy nem vagyok olyan mint te.

2011. júl. 12. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!