Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tanárok a jó vagy rossz...

A tanárok a jó vagy rossz gyerekek nevét jegyzik meg először?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Azokét, akik nem szimpatikusak neki (és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a gyerek rossz).Ezeknek a gyerekeknek kifejezetten szívesen emlegetik a nevét, nem éppen jó szándékkal.Tisztelet a normális kivételnek.
2011. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ajajjj :D Általában én vagyok az a gyerek, akinek minden tanár tudja a nevét. Tisztelettudó vagyok, de szeretek csipkelődni és néha-néha beszólogatni, de nem úgy mint egy paraszt. Akkor ezek szerint nem bírnak?
2011. júl. 14. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

De ha nem bírnak, azt azért szerintem határozottan észre lehet venni, azt érzi,látja az ember, hogy milyen szándékkal, hangsúllyal szólítják meg .

Sok tanár van, aki a kis nyalis kedvenceinek "jegyzi meg a nevét",velük határozottan kedvesebben bánnak, nekik minden el van nézve.Ha az egész osztályt megbüntetik, ezek mindig mentesülnek a büntetés alól valami mondva csinált indokkal.És akkor is 5-ös a dolgozatuk, ha semmit nem írnak bele...

2011. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem tartozok egyik szélsőséghez sem, de lehet azért vágják a nevem, mert szeretek hülyülni és oltogatni.
2011. júl. 14. 12:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet.Én nem vagyok tanár.Szerettem a vicces, beszólogatós osztálytársakat, mert vittek egy kis színt az unalmas órákba.Már az ő műsorukért érdemes volt bemenni :)
2011. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
a vásott "alfahímeket" (akik a 50 kilós testükkel nem épp alfahímek) láttam, már igazi alfahímet (aki 175 cm körül van és nagyon izmos). Ja meg még a különcöket is megjegyzik.
2011. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2011. júl. 14. 12:16
 8/14 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat.
2011. júl. 14. 12:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Az éntapasztalatom, hogy a nagyon jókét és a nagyon rosszakét jegyzik meg először. 19F
2011. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok.

Akikét megjegyeztem elsőre:

-nagyon lelkes/jó/lelkes és jó az adott tárgyból

-aki bojkottálta az órát (mindent elkövetett, csak tanulni ne kelljen, általában a többieket szórakoztatta)

-aki szimpatikus volt (bármilyen okból)

-aki nagyon nem volt szimpatikus (szintén bármilyen okból)

De 2 hét után az összes tanítványom nevét tudni szoktam, pedig 100 fölötti létszámról van szó.

Viszont kb 4 évvel azután, hogy már nem tanítottam egy osztályt, kevesebb név maradt meg, mint amit az első körben megjegyeztem, az arcok jobban megmaradtak, mint a nevek...

Persze, lehet hogy ez másnál másként van, a tanár is csak ember :D

2011. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!