Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy osztalytarsam aki...

Van egy osztalytarsam aki felhivott, hogy milyen rossz a taborba (bentlakasos). Szerintetek normalis a hozzaallasa? A lany 18 eves, kisse plazacica, de amugy okoska

Figyelt kérdés

ezek a panaszai: kozos a furdo emeletenkent, nem mehet ki ugy, hogy ne szoljon, idiota gyerekes jatekokat jatszanak, giccs parti lesz, ami szerinte gyerekes ostobasag, nem viszik ettermebe, hogy egeszseges kajat egyen, es szerinte ot nem ilyen kornyezetbe el es nem is, akar tehat hazajon 2 nap utan (a penzet nem adjak vissza).

S ezek utan meg en vagyok a furcsa, es nem egyutterzo(megerto) hogy nem ertem meg (kozben pedig mindenki aki jart oda azt mondja hogy tok jo, hangulatos tabor).


2011. júl. 16. 15:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

* elnezest a helyesirasi hibakert

ott van egy baratnoje is, s az nem panaszkodik...

csak kisse kiakadtam, hogy ezek utan csak en vagyok aki nem ertem meg

2011. júl. 16. 15:46
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Én teljesen megértem, nem kell cicababának lenni, hogy igénye legyen valakinek a tisztaságra és a normális tisztálkodási lehetőségre. Te meg nem vagy ott, nem látod milyen a hely, mi alapján ítélnéd meg ? Az ilyen igénytelen helyek meg amúgy sem túl drágák, én megértem, hogy hazajön.
2011. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
34%
Egy elkényeztetett plázacicának egyáltalán nem való a tábori élet...
2011. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem neki való a táborozás :D Legalább kipróbálta. Én imádok táborozni, bár amikor meglátom a fürdőt én is kiakadok, de nem kezdek el nyavalyogni. :D Inkább élvezem a tábort. Bár én is szívesebben mennék a tengerre nyaralni. :) De mint írtad, neki nem csak a szállással és az ellátással volt gondja, ha nem a programokkal is. Mondjuk meg is értem :D Én 16 éves fejjel is kiakadnék ha nekem ezeket kéne csinálnom. :D
2011. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem arról volt szó hogy koszos a hely, hanem hogy közös a fürdő. Mint egy kollégiumban.
2011. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Jobb lett volna ha hazamegy már első nap, az ilyen nyávogó nyomorékok csak elveszik a többi ember kedvét.
2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Legalább a többi táborlakó megszabadult tőle.

Közös fürdő. És? Ha majd elkerül egyetemre, ott is közös lesz a fürdő. A giccsparti egyáltalán nem gyerekes, fősulin nekünk is volt többször, szóval nem leszólni! Nem viszik étteremebe? Jaj, hogy oda ne rohanjak! Egyáltalán miért ment el?

Tábor= sok program, menzakaja, emeleteságyak, közös fürdő, szúnyogok. Tábortól függ, hogy van-e ivászat vagy nincs. Gyerektáborban nincs, művésztelepeken van.

2011. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk gólyatáborban volt egy leányzó, aki első nap feladta. :) 60 emberből 58-nak élete egyik legnagyobb élménye volt. Ő első nap már rosszul volt a szállástól, és a fürdőtől (nem volt függöny csak válaszfal a tálcák között). Kollégium, tehát oké nem egy luxus szálló, de abszolút lakható körülmények voltak, majd inkább "betegségre" hivatkozva úgy döntött lelép. Hétvégén visszajött egy napra megint, de akkor már annyi volt a közös élmény, stb, hogy nem nagyon tudott beilleszkedni a csapatába és megint "beteg lett".


Igaza van azoknak, akik azt mondják mindenki jól jár azzal, ha az ilyenek hazamennek, még ha le is lettek pontozva. Ő nem érzi ott jól magát, akkor minek szenvedjen? Mi meg miért hallgassuk, hogy mennyire sz*r ez az egész, minek húzzon le minket is, amikor mi amúgy jól éreznénk magunkat?

Amúgy szobatársam volt, így elég sokat hallgattam a problémáit és higgyétek el ezt ilyen szemszögből sem jó megélni.

Az más kérdés, hogy a tömegből kilógó egy embert szokás lököttnek nézni, dehát ez van, ha mindenki jól jár, akkor mindenki jól jár! :)

2011. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én egyszer nyaralni voltam egy hasonló kaliberű illetővel. Hát az is borzalom volt. A hét alatt már betéve tudtam életén összes problémáját és negatív történéseit.
2011. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!