Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg udvariasan...

Hogy mondjam meg udvariasan hogy kopjon le?

Figyelt kérdés

nemrég bejelöltem facebookon egy srácot mert láttam hogy egy csomó közös ismerősünk van,ezért gondoltam,megnézem,lehet hogy ismerem.

erre folyton irogat nekem hogy szija mizu hogy vagy meg folyton jön azzal hogy küldjek már gy képet.

erre akárhányszor mondom hogy nincs mindig elkezdi mondani hogyde légysziii meg minden

és én nem szeretek annyira chaten beszélgetni

de az olyanokkal mint ő már utálok

mert annyira idegesit hogy mindent felkiáltó jellel ír mintha ordibálna pl kérdem tőle semmi veled? erre elkezdi SEMMI!! mondom jolvan ...

meg amikor nem irogat,kezdek megnyugodni hogy vééégrenem irogat,erre miven,rögtön ír

erre látom h ott irogatja a nevemet mondom mivan? erre elkezdi semmi csak jó írni a nevedet

meg folyton a barátnőjéről beszl hogy nem találkozhatnak meg mittudomén és eddig nem akartam mondani neki mert nem akartam megsérteni de mostmár rendesen idegesit mert engem pont az nem érdekel a legjobban hogy mivan a barátnőjével

és amúgy nem ez az első,van egy 10 éves kisfiú (az évfolyam társam öccse) és rámírt chaten,és elkezdett a kis 10 éves takonygyerek irosgatni olyanokat hogy Úgy nézel ki mint egy lezbi! mondom hát asse tudod mit jelent,hagyuk már :'D erre letiltottam,erre mivan?!

rámír a barátja facebookjáról hogy "Tibi vagyok és nem tudsz lerázni!"

és folyton ott irogatnak a kis nyomi 4.-es takonygyerekek,de olyan durván viszaszólni meg nem akarok neki mert mikor letiltottam,akkor is írt rám a kishuga hogy -Te miért törölted a tesómat?! -.-"

annyira elegem van,mit csináljak velük??

13L


2011. júl. 17. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nincs más dolgod, kérlek hagyj békén
2011. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát de ez is elég bunkó szerintem ://
2011. júl. 17. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vond vissza a jelölést.
2011. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

bocs, nem tartok igényt a társaságodra. hagyj békén!

esetleg még tedd hozzá, hogy elhíreszteled az egész városban, mekkora nyomorék, ha nem hagyja abba, és ezt alátámasztod a chates szövegekkel.

ill. megmondhatod, hogy zaklatásnak minősül az, ha valakinek írunk, valakit hívunk folyton annak ellenére, hogy ő nem óhajt kapcsolatot létesíteni.

ez rendőrségi eljárást folytathat maga után, és ha még kiskorú, a szüleit büntetik meg...és gondolom, a szülők sem lesznek túl kedvesek a gyerekhez.

csak ijeszd meg őket. az ilyen gyogyósoknál többnyire a finom modor nem hat.

2011. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jelőlted be.

Egyszerűen töröld le és ennyi.

De ha nem akarod akkor írd neki ne írj kössz.

Vagy ha ez sem elég akkor ne írj vissza.

Majd megunja.

2011. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

a jelölést nem tudom visszavonni mert már visszaigazolt,ezért tud írni chaten :s

hameg kitörölném,akor szerintem üzibe irogsatna hogy miért töröltem le ... bár lehet azt mondom neki h szar a fészem csak akor lehet h visszajelölne ... :S

2011. júl. 17. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Tiltsd le!

és akkor nem lát többé, nem tud írni sem neked!

2011. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jó csak az a baj,hogy akkor olyan lenne mintha cserben hagynám

szóval ez most olyan hogy alapból kedves,csak idegesitő

és rosszul érezném magam ://

2011. júl. 17. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:

most meg akarod oldani a problémát vagy nem?

ha neked ez így jó, akkor csak hagyd, hogy nyomuljon.

vagy intézd el, hogy ne tehesse, de akkor mégsem zavar.

Igen egyszerű pedig. Tiltsd le.

2011. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát oks akor letiltom :|

de ezzel ugye nem sértem meg nagyon?

2011. júl. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!