Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a lánynak...

Hogy mondjam meg a lánynak hogy a barátnőim nem tartják szimpatikusnak?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy a legjobb barátnőim egyben az osztálytársaim is. Négy lánnyal vagyok úgy hogy együtt vagyunk iskola időben és nagyon sok délutáni programot is szervezünk és ez már pár éve így megy. De most a nyáron megismerkedtem egy másik lánnyal aki szintén a sulinkba jár csak egy lentebbi évfolyamra. Nagyon kedves lány, amióta elkezdődött a suli azóta majdnem minden szünetben megkeresi a mi termünket. A lányról tudni kell hogy nagyon szeret ismerkedni és mivel én már a többi barátnőmről elég sokat meséltem és mondtam hogy ők is kedvesek ezért természetesnek vette hogy mikor meglátogat engem akkor a többi lánnyal is szóba elegyedik. Megkérdeztem a barátnőimet hogy nem zavarja-e őket a lány, de azt felelték hogy nem mert kedves és aranyos .

Erre ma kiderült hogy ők négyen közösen megbeszélték hogy mennyire nem szimpatikus nekik az új barátnőm. Olyan kifogásaik voltak hogy mert próbál úgy tenni mintha már régóta barátok lennének, meg már nem is emlékszem pontosan de olyan indokok voltak amiket és sosem gondolnék problémának.

És most nem tudom mit csináljak. Ha megmondom neki hogy nem szimpatizálnak vele a többiek akkor rosszul is fog neki esni meg nem is szeretném a többieket gonosznak beállítani. Meg egyáltalán mit mondjak? "Bocsi de túl barátságos meg kedves vagy ezért nem kedvel senki rajtam kívül" ? Ha meg nem mondom meg neki akkor folytatódik ez a kibeszélős dolog ami szintén nem vezet jóra.

Most mit csináljak? Azt hittem hogy ennyi idősen az ember már kinőtt az ilyen gyerekes dolgokból.


19/L


2011. szept. 11. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tenned semmit. Ha a barátnőidnek nem rokonszenves, majd éreztetik vele. Ha akarják.
2011. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A négy lány közül az egyik az aki olyan stílusban beszél a lányról hogy bár barátnőm de legszívesebben felpofoztam volna mikor olyanokat mondott a lánynak.

A másik három lány ők olyanok hogy úgy csinálnak mintha kedvelnék a lányt. (mondom idáig én is ebben a hitben éltem és személyesen nekem is ezt mondták)

Így valószínűnek tartom hogy nem éreztetnék vele különösebben.

2011. szept. 11. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!