Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy én szeretem...

Miért baj az, hogy én szeretem ezt a világot?

Figyelt kérdés

Néha megkérdezik tőlem, hogy miért mosolygok olyan sokat, és amikor azt felelem, hogy azért, mert boldog vagyok, mindenki kiguvadó szemekkel bámul rám.

De miért olyan nagy dolog ez? Igen, történnek szörnyű dolgok, nem abban a rózsaszín világban élünk, amit elképzelünk magunknak, az emberek gyakran gonoszak és rosszindulatúak, irigyek és önzőek - de mindemellett fantasztikusak is. És szeretem őket, úgy ahogy vannak, hálás vagyok, amiért én is ember lehetek és itt élhetek ezen a Földön - de ez miért olyan különös?

Miért baj, hogy megtaláltam a szépséget és jóságot ebben az életben? Az örömet, a nevetést, a szeretetet?


2011. júl. 17. 19:11
 1/6 piggie válasza:
100%
szerintem ez nem baj,hanem nagyon jó.örülj neki hogy Te ilyen ember vagy!
2011. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek mit kell állandóan szidni mindent a világ olyan amilyen úgysem tudunk rajta változtatni. Ki kell élvezni minden percet ennyire egyszerű és nem azon rágódni mi a sz@r.
2011. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akik igy reagalnak, le akarnak huzni. Energiavampir emberek lehetnek es mivel nekik nem jo (mert negativan gondolkodnak), azt akarjak, hogy neked se legyen jo. Ezt onnan veszed eszre, hogy orulnek, ha neked valami nem jol sikerul. Szamtalanszor eszrevettem embereken, hogyha valami nem sikerult nekem, orultek, kimutattak. Jobb egyedul, mint ilyen emberek kozott!
2011. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj, sőt, gratulálok ehhez a szemléletedhez
2011. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egy fantasztikus ember vagy!!

Te megtaláltad a helyed a világban, ráadásul teljesíted Isten legfőbb parancsát: szeresd felebarátodat, mint önmagadat. Ez a titka mindennek, te ezt teszed, ezért vagy boldog.

Ezt a sok-sok pozitív energiát használd az emberiség javára, segíts minél több embernek, menj el különböző civil szervezetekhez önkéntesnek, stb.

Örülj neki, hogy ilyen optimista ember vagy.

Ezzel nagyon sok embernek segíthetsz. Ha bekövetkezik majd a nagy összeomlás, te nem fogsz megkattanni, mert valószínűleg nagyon mély szellemi tartalékaid vannak, olyan tőkéd van, ami kifogyhatatlan: ez a feltétel nélküli szeretet felebarátaid iránt, ami azt is eredményezi, hogy bízol Istenben, és magadban is.

Ez nagyon értékes dolog ebben a totális világválságban, egy emberrel több van, aki hozzájárulhat az emberiség megmentéséhez. Te csak egy láncszem vagy, de ha bekövetkezik a nagy krach nemsokára ami az euró összeomlásával fog kezdődni, és a következmények beláthatatlanok, akkor te életeket menthetsz a mosolyoddal, mert megakadályozhatsz sok öngyilkosságot.

Ha valaki ezt teszi felebarátaiért, az nagyon kedves személy lesz Isten előtt.

Sok sikert kívánok neked, és nagyon örül a szívem, hogy ilyen fantasztikus emberek vannak!

Üdv: 29/L

2011. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Boldogok a tudatlanok:-)

Örülök, hogy tudod élvezni az életet. Sajnos mióta környezettant tanulok, egyre jobban undorodok a jelenlegi világtól, de ha kimegyek egy rétre,akkor a természet szépsége engem is boldogsággal tölt el.

2011. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!