Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én unom ezt a sok Való...

Csak én unom ezt a sok Való Világot?

Figyelt kérdés
Alig lett vége az előzőnek, de már az új szériával fárasztják a jó népet. Tudom, mondhatná bárki, nem muszáj nézni, nem is akarom, de valahogy úgy érzem kikerülhetetlenül ezzel van tele minden. Tényleg erre van igény? Tényleg ezek a nap legfontosabb hírei? Ez tölti ki az egész RTL-t, a startlapot, a bulvárlapokat. Lehet nem a legjobb kategóriát választottam, de úgy érzem sajnos ez ma a kultúra.
2011. szept. 16. 09:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül. ráadásul holnaptól szerintem ez az oldal is a vv kérdésekkel lesz tele.
2011. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos erre van igény. Tudod, "senki nem nézi, de mindenki tudja mi történt előző nap"...
2011. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Kétségtelen, hogy nézettek ezek a műsorok. Mint ahogy a Mónikasó is az volt, meg a Barátok közt is az. Igen, sok embernek ezek jelentik a szórakozást.
2011. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Ne nézz tévét. Egy tonna mocsoktól megkíméled magad.
2011. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
Én is unom.Régebben voltak jó filmek esténként, mostmeg ilyen sok sz@rság.
2011. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon nézek. Néha a Duna TV-t nézem, mert azon jó filmek vannak este. Az a baj, mint ahogy fent írtam, ha nem kapcsolom be a tv-t sem tudom kikerülni, mert ma reggel is megnyitottam a csapot és Való Világ folyt belőle. :-) amikor ment a "mounikasó" és ehhez hasonlók lement a műsor, aztán el van felejtve. De ez a valóságshow mindenhova beássa magát. Túl sokat foglalkoznak vele, aránytalanul sokat, szinte kiszorítja a helyet más fontosabb, hasznosabb információk elől. Ráerőltetik az emberekre, bele tukmálják, verik a fejedbe.
2011. szept. 16. 09:45
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Nah az RTL műsorpolitikájáról lehetne beszélni! Végkimerülésig. Azt hiszik a kereskedelmi adók, hogy az emberek csak a szart képesek megnézni. Azt hiszik, mert nyomorult az életünk, hát ilyennel kell feledtetni. Úgy látszik bejön nekik, különben nem nyomatnák. De honnan van az embereknek ennyi pénzük, hogy telefonálgassanak? Én egy fillért nem költök rájuk!!
2011. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
34%
Mi a véleményed az eddig bejutottakról, kedves kérdező?
2011. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, mi lemondtuk a tv-t. Nem nézek sem való világot sem más ilyen hülyeséget. A híreket remekül meg tudom nézni neten, a jó filmeket pedig letöltöm.

Abszolút nem hiányzik, mivel akármikor kapcsoltam be, nem volt benne semmi! A végén már még vasárnap este sem találtam megfelelő műsort, mert akkor is csak 1000x-re lehet megnézni valamelyik sokszor vetített gagyi filmek közül az egyiket.


Hát én ezért nem fizetek 3000 Ft-ot, köszönöm szépen..

2011. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel egyik ilyen hülyeség sem, mégis bezárom a freemail-em, és ott terpeszkedik a hírek között, hogy VV Senki mit csinált, vagy mi történt vele. Itt a gyk-n is ömlesztik az ilyen kérdéseket, de még a rendes újság (pl. napilap, ami nem Blikk meg ilyenek ) is foglalkozik vele, a minap pl. a Délmagyarországban volt az egyik indulóról egy cikk, és ugye a híradó is foglalkozik vele. Szánalom.
2011. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!