Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nagyon...

Mit gondoltok erről? Nagyon rosszul cselekszem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Egyszer írt erről az oldalról egy 30 éves pasi egy e-mail, nem volt tolakodó meg semmi. Kedves volt, és nem is akart semmit, csak privátban leírta a gondolatát az egyik válaszomról. Én pedig válaszoltam neki, aztán kialakult belőle egyfajta levelezgetés, ami már legalább egy hónapja tart.Eleinte nem tudtam hány éves, csak annyit, hogy elmúlt húsz.Aztán rákérdeztem, hogy pontosan mennyi, és kiderült, hogy már 30. Minden nap írunk egymásnak, de természetesen nem árulok el neki semmi olyat, amit nem kellene megtudnia.

Nagyon rosszul teszem, hogy egy dupla annyi idős pasival levelezgetek?

Mi a véleményetek erről az egészről?

15/L


2011. júl. 20. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Te dolgod, hogy kivel levelezgetsz.
2011. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha óvatos vagy, nem írsz/küldesz neki semmit, ami túl személyes lenne, és nem éled bele magad valami ostoba "távszerelem"-félébe, akkor önmagában a levelezés nem gáz.


De én mondjuk inkább nem játszanék a tűzzel. Néhány levél belefér, megvitatni a kérdésben adott választ, de aztán menjen mindenki a dolgára.

2011. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

amíg csak levelezgetsz, nincs baj. De ha olyat írsz mondjuk, hogy itt lakunk és hétvégén tuti nem vagyunk otthon, kulcs a lábtörlő alatt, az gáz.

Szerintem védd magad és a biztonságodat.

Gondolatcsere, beszélgetés, az semmi. Jó időtöltés, tanulhatsz is tőle. De ha komolyabbra fordulnak a dolgok, találkozni akar veled, akkor tisztázzátok, ki mit akar.

2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne úgy kezeld,mint egy "pasit",hanem csak a barátod legyen és annyi bőven elég.Ne találkozz vele élőben soha,mert az már gáz lenne,ugyanis ha belekényszerítene dolgokba.. tudod.. megerőszakolna,akkor az csak a te lelki világod tönkremenetelét szolgálná!

16/L

2011. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A jelszó : csak levelezőpartner - se több,se kevesebb
2011. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy itt mennyi beteg, rosszindulatú, aberrált ember van, ez a legrosszabb ötleted eddigi életed során. Viszont ez csak levelezés, és amíg nem árulsz el magadról részleteket, veszélytelen.. De akkor meg mi értelme?
2011. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem árulok el neki semmi "családi titkot", meg semmi magánjellegű dolgot. Csak szimpla beszélgetésekről van szó.

Értelme nem sok van, de legalább elfoglalom magam, és megtudok 1-2 dolgot a fiúkról/férfiakról. :)

2011. júl. 20. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
csak annyit tudsz meg, amennyit megmutat magából, ne ez alapján ítéld meg
2011. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ítélek meg senkit 1-2 infó alapján. Nyilván gondolom ő sem adja ki teljesen magát, ahogyan én sem teszem.
2011. júl. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!