Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, ha egy...

Mi lehet annak az oka, ha egy férfi nem néz egy nő szemébe?

Figyelt kérdés
Az egyik férfi kollégám ha hozzám beszél, szinte sosem néz rám, hanem mindenhová körülöttem. Másokkal nem csinálja ezt. Egyébként jó a kapcsolatunk, harmonikusan tudunk együtt dolgozni, szóval nincs köztünk harag vagy ilyesmi. Mi lehet az oka?
2011. júl. 28. 16:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán zavarban van, lehet, hogy bejössz neki.
2011. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, nem egyenes ember...vagy tetszel neki...
2011. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nincs miben hazudjon. És mondom, másokkal nem csinálja.

Egyébként nekem tetszik. Szóval nem bánnám, ha kölcsönös lenne. Csak ezzel a helyzettel így nem nagyon tudok mit kezdeni. Ráadásul mániásan csak a munkával kapcsolatban tud megszólalni.

2011. júl. 28. 16:51
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Brutál zavarban van :) Sajna én is ilyen vagyok, de erőltetem a szembe nézést :)
2011. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Egy ötlet: szerencsétlenkedj kicsit egy zsebtükörrel, aztán menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy szerinte milyen színű a szemed. Közben persze te is mélyen nézz a szemébe.
2011. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Na a vége meg egyértelműen arra vall h. ha előtted áll akkor remeg keze lába, és csak azért a meló, mert annyira stresszel h. más téma nem biztos h. eszébe jut :(

Viselkedj vele pozitívan (ha teheted, ill szeretnéd) és meglátod jól alakulhat a dolog.

2011. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

1, Túl sokféle oka lehet ennek, hogy ennyi információból el lehetne dönteni.

2, Te mit szeretnél hallani, melyik választ a sok lehetséges közül?

3, Ha érdekel, miért nem kérdezel rá nála?

2011. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
másnak a szemébe nézz, ha beszélget velük?
2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
-z ...néz
2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

16:59


1. Tudom.

2. Naná, hogy legszívesebben azt vonnám le belőle, hogy én is tetszem neki, viszont nem akarok az önáltatás hibájába beleesni, ezért kérdeztem már, hogy mi egyéb okozhat még ilyen "tüneteket. Mi a sok lehetséges válasz még? Tényleg érdekel. Az "olyan ronda vagyok, hogy nem bír rám nézni" ki van csukva. Általában tetszem a férfiaknak, de ha épp nem is jövök be, bányarémnek akkor sem tartott még senki.

3. Nem merek. :S

2011. júl. 28. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!