Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az általános iskolákban miért...

Az általános iskolákban miért mindenki olyan pa*aszt?

Figyelt kérdés
mindenki olyan hü*ye ott folyton a szekálások meg minden ilyesmi egyik haveromnak is genetikai balya van roh*dt nagy szívás már így is neki de ballagásakor osztály társaim azoin röhögtek hogy hogyan néz már ki és ezt nem értem hogy hogyan lehetnek már ilyen ro*dékok az általánosban és ezen nem csak őket értem hanem minden iskolában ez van!!!
2011. júl. 28. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
mert így nevelték őket és mert még csak gyerekek
2011. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert oda válogatás nélkül bárkit felvesznek, ráadásul ilyen kis korban nagyon hülyék tudnak lenni a gyerekek... Aztán például szakközépiskolákban is hasonló a helyzet :S De az elit gimikben is hülyék az emberek, csak ott másképp... Azaz mindenhol vannak rendesek is, de hülyék is.
2011. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
az általános iskolások nagy része még nem tudja elfogadni egymást, ez majd javulni fog középiskola közepe felé
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én most megyek 7.-be. Sajnos az a baj, hogy mostani társadalom hatására már egy 8 éves is úgy beszél , mint egy igazi paraszt... Nem csak a fiúk, hanem a lányok is el vannak szállva maguktól. A fiúk is és a lányok is "kicsit" önközpontúak. Sajnos nem vagy senkire sem annyira nagy befolyással, hogy változtass :/ Én is az "ellenzéket" képviselem. Szal ez a helyzet jelentés Pest megyéből :)UI: Ha ilyen parasztok, hagyd ott őket ;)
2011. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
sajnos a túlélés érdekében muszáj :D meg mivel eléggé unalom nincs mit tenni valahogy el kell tölteni az időt
2011. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az iskolákban válogatás nélkül felvesznek mindenkit, ezek közül bekerülnek az ostoba 90 iq-s gyerekek, fogadd el.
2011. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akinek gyerekkorban 90-es IQ-ja van az nem hülye :D Magyarországon a 18 év fölöttiek átlaga 100-106 között van
2011. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én iq testen 126-t teljesítettem 13 évesen. Ja amúgy bocsi ha valakit megsértettem vele.
2011. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

akk te elég okos lehetsz ha nem kamu xd

egyébként hol lehet neten kitölteni egy IQtesztet (normálisat nem ilyet amire 750 forintért kell küldeni sms-t az eredményért)

2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hazudni ilyen témában, [link] itt a link, itt tudsz válogatni. :)
2011. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!