Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az általános iskolákban miért...

Az általános iskolákban miért mindenki olyan pa*aszt?

Figyelt kérdés
mindenki olyan hü*ye ott folyton a szekálások meg minden ilyesmi egyik haveromnak is genetikai balya van roh*dt nagy szívás már így is neki de ballagásakor osztály társaim azoin röhögtek hogy hogyan néz már ki és ezt nem értem hogy hogyan lehetnek már ilyen ro*dékok az általánosban és ezen nem csak őket értem hanem minden iskolában ez van!!!
2011. júl. 28. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy az íkú nem nő az életkorral
2011. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De okosodni még tud éveken keresztül az ember. :)
2011. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
kitöltöttem a 60 kérdésből állót, 134 lett 14 évesen
2011. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! (15F)
2011. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen online teszteken mindenki baromi nagy értékeket kap, aztán ha elé raknak egy klinikai tesztet, vagy állásinterjún egy 60 kérdéses feladatsort, amit 45 perc alatt kell megcsinálni, ott hugyozza össze magát.
2011. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát igen az állásinterjú már más de még legalább 4 évig egy állás interjún sem fogok megjelenni...
2011. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt általános iskolában mindig ott vannak azok, akik megmondják a tutit. (Szerintük)

Ha eltérsz a közízléstől, máshogy öltözködsz (akár ízlés, akár a pénz miatt), ha más zenét szeretsz, ha csendes vagy, ha "stréber" vagy, ha szemüveget hordasz vagy görbe az orrod, alacsony vagy vagy épp magasabb másoknál, és még sorolhatnám, ezek mind olyan dolgok ami miatt érdekes vagy a többieknek, de koruknál fogva (vagy épp neveltetés miatt) ezt nem tudják feldolgozni. És mi a legegyszerűbb? szekálni azt, aki más valami miatt. Én csak tudom. Én, aki tizenkét évesen még gyerek akartam maradni, és nem akartam se sminkelni, se a fiúkkal foglalkozni, én voltam az osztály kiközösítettje. Azért, mert rajzfilmeket néztem, és be is vallottam. (Ők is nézték, de tagadták, pedig mindig tudták, melyik részben mi történt.) Azért, mert lassú voltam, azért, mert nem akartam diszkózni hatodikosként. Tetű egy emberek vannak, és ezek felnőtt korukra is tetűk maradnak sajnos.

2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
na meg gondolom nem lehettél szépség se
2011. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hozzá kell szokni. Az életben végül is társadalmi ranglétra van. Íme:

Lúzerek, akik fogyatékosak (szellemileg)(legalsó fok)

Kevésbé lúzerek (ők már szellemileg normálisak)

Átlagosok

Átlagon felüliek (a legtöbb iskolai "osztályvezér" ezen a szinten van)

A Legjobbak (ezek tényleg a legjobbak és tudják is)!

A legjobbak jellemzői: Magas IQ, izmos test, szép arc.

2011. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

hajátok nagyon kösz hogy az IQ-l beszélünk nem pedig erről

de elsőknek meg nagyon köszönöm a válaszokat ja és amúgy én is köszönöm a linket

2011. aug. 1. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!