Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jövök ki rosszul abbol,...

Miért jövök ki rosszul abbol, ha őszinte vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szo, hogy van egy barátnőm Barbi,(kb 1 orányira lakik tőlünk) és bulizni voltam náluk, és nem éreztem jol magamat ott.Régebben is voltam már náluk bulizni, egy közös barátnőnkkel Fannival, és akkor sem éreztük jol magunkat nála. Egyszerűen ilyen téren önző, és csak azzal törödik hogy Ő jol érezze magát. És én megmondtam neki, hogy nem éreztem jol magamat, mert egymagam hagyott egész este.(és közben senkit nem ismertem ott) és akkor megbeszéltük az egészet, mondta hogy sajnálja, és nincsen harag.

Amikor én hivom hozzánk, ő nagyon jol érzi mindig magát, volt, hogy nem hivtuk, és ugyis jött, kérdezte hogy jöhete hozánk, meg ilyenek(szoval száz% h imád nálunk bulizni)

és akkor most ott tartunk, hogy hivom, és hogy nem jön,(pedig eddig állandoan jött) Most akkor én vagyok a hibás, mert elmondtam őszintén, hogy rosszul éreztem magamat?(azért mondtam el, hogy tudjon ezen változtatni, mert mondta, hogy SOHA SENKI nem érzi jol magát náluk.)

L


2011. júl. 28. 23:22
 1/8 anonim válasza:
100%
Az igazság sokszor fáj...
2011. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt már kérdezted egyszer.


Egyébként olyan elképzelhetetlen, hogy tényleg nem ér rá?

2011. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, én még nem tettem fel ilyesmi kérdést:))) Hát ahoz képest, hogy eddig mindig egyből jött,(mint irtam, hivás nélkül is) igy igen. kicsit az. főleg ahogy mondta.:))

köszönöm a válaszokat:D

2011. júl. 28. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
De, kérdezted már... Én is láttam.
2011. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire átrágtam magam az irásodon elfelejtettem miről is van szó. Úgyhogy csak annyit mondok sz@rd le.
2011. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves 11:52

ÉÉÉN BIZTOS NEM kérdeztem:D

de azért köszönöm a válaszokat:)

2011. júl. 29. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd tette, és ugyanezt érzi mint, te mert pont pont ez a sztori volt :D
2011. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
javítok: mint te, mert*
2011. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!