Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon megbántotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megbántottam? Rosszul tettem, hogy ennyire őszinte voltam? 18/L

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.

Ma mondta ki először, hogy szerelmes belém. Én erre azt mondtam, hogy sajnálom, de ezt még nem tudom viszonozni. Szeretem és nagyon fontos nekem, de még nem vagyok szerelmes.


2010. okt. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nagyon megbántottad-e, azt tőle kell megkérdezned. Egyértelmű, hogy az a helyes, hogy kimondjuk, amit érzünk. Szerintem ő nem várta volna el, hogy azt mondd: "szeretlek". Nem kell semmit mondani, ha eljön az ideje, fogod mondani. Addig meg nem kell negatívan hozzáállni.
2010. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Miért nevezel a barátodnak valakit, akibe nem vagy szerelmes? Miért jársz olyannal, akinek nem tudod viszonozni az érzéseit? Vagy én vagyok túl maradi azzal a felfogással, hogy akkor járok valakivel, ha már szeretem?!

21/L

2010. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A másodikkal értek egyet.
2010. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 17:11


Erről engem is érdekelne a kérdező véleménye. :)

Kedves kérdező: miért?

2010. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17:11 -nél a pont!
2010. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a fiú nagyon fontos nekem és szeretem, de nem vagyok szerelmes. Szerintem a szerelem kialakulásához idő kell és akkor lehetsz szerelmes, ha teljes mértékben ismered a másikat. Ő már régóta ismer, sokat tud rólam, de én csak nyáron tudtam meg, hogy létezik. Ha teljesen kiismerem, akkor mondhatom, hogy szerelmes vagyok.
2010. okt. 1. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy, az a "sajnálom" akkor is erős volt. :) Nem kell semmit mondani. Csak ha rákérdez.
2010. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Hát igen, a megfogalmazásod kicsit erős volt. Lehet, hogy porig aláztad, nagyon ne csodálkozz ha ezek után elhagyna. De mindenesetre kezdeményezz beszélgetést erről a mondatodról, és mondd el amit itt leírtál, hogy ő is képben legyen szerencsétlen. Senki nem gondolatolvasó, ez lebegjen a szemed (és mindenki szeme) előtt, tehát el kell mondani, hogy te hogy értetted, hogy gondolod. Az ember mond ki néha meggondolatlanul vagy rosszul megfogalmazva dolgokat, ez nem a világvége. Azonban ha nincs megbeszélve, akkor az lehet belőle.
2010. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!