Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Velem lenne a baj, vagy csak...

Velem lenne a baj, vagy csak ilyen vagyok? Elég volt, barátnőm beolvasott! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Azt hagyjuk, hogy miért. Msn-n kiírtam, hogy nem érzem jól magam hagyjanak. Erre barátnőm írt nekem, megkérdezte mi a baj. Elmondtam neki, és erre ezt mondta: Inkább hagylak, mert lassítod a pörgésem. Szia. Erre visszaírtam neki, hogy úgyis egyedül vagyok. Erre ezt mondta: Nem akarok köcsög lenni, de 1. nem vagy egyedül, 2. talán azért nincsenek veled sokan mert... abbahagyta, mert közbevágtam ezzel: Úgy értem egyedül ülök itt. Nem vagyok olyan aki rázza a seggét a fiúk előtt, és k*rváskodik... Nem... Kifejezetten utálom. Ez a barátnőm kezd ilyen lenni. Én ezt nem értem. Miért bánt? Tudja, hogy nagyon érzékeny vagyok, a legkisebb apróságon is képes vagyok elpityeredni. Sosem hív el sehova, mindig a "nagymenőkkel" megy el mindenhova, engem magasról lesz*r, és közbe azt mondogatja nekem, hogy imád. Most mit csináljak?
2009. ápr. 6. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy neki arra jó vagyok, hogy kiöntse a szívét elmondja mi a baja, de különben alig foglalkozik velem...
2009. ápr. 6. 21:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszonozd, amit ő csinál vagy beszéld meg vele, de tényleg üljetek le és beszéljétek meg vagy mond meg neki, hogy addig nam vagy hajlandó szóba állni vele amég át nem gondolja, hogy milyen, vagy változtat vagy mehet... ahova akar!
2009. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azért nincsenek sokan velem (holott ez nem mindig igaz), mert én tanulok, kitűnő vagyok, nem lógok el, és nem rázom a seggem a fiúknak?
2009. ápr. 6. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.
2009. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Baj ha nem maradok hülye mint egyesek?
2009. ápr. 6. 21:40
 6/6 anonim válasza:
Keress más barátokat, mert ha ilyen a barátnőd, akkor nem sokáig "marad" meg.
2009. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!