Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerettek Magyarországon élni?

Szerettek Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
81%
Én is nagyon szeretek!De vidéken, és városban egyaránt. Imádom magyaro.-t.
2011. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
NEM!Se vidéken,se városban!Hányok az országtól.Persze a kis kőgazdagok szeretnek,de a szegényebbek?
2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem az országgal van a gondom.. amint tehetem kimegyek dolgozni külföldre hogy vehessek itt Magyarországon egy lakást vagy házat, de jó messze innen:D
2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Én nyugdíjas vagyok, és nem kő gazdag. Amikor születtem, itt még nyomokban sem volt kommunizmus. Aztán átvészeltem őket. Most megbuktak. Nekem ez megérte az életet. Szegény szüleim nem élhették meg ezt az örömöt. Hazug komisz banda.
2011. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, bár elképzelhető hogy pár évre ki fogok menni megszedni magam. Pesten én sem élnék, az biztos.
2011. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Régen úgy gondoltam, hogy amint lehet elhúzok innen. Viszont rájöttem, hogy én ide születtem, itt töltöttem a gyerekkorom, most már nem tudnék sehol máshol élni!! Ha van lehetőségem rá én is elmegyek külföldre és megszedem magam, de tuti, hogy visszajövök!

17/L

2011. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Milyen idillikusnak tűnik itt a kép.


Hogy szereti mindenki ezt az országot?

Miért is?


Én így hallottam, szerintetek mennyire igaz ez?


Az ország 2/3-ának nincs munkahelye.

Az ország fele havi 16000 Ft-ból él (ez itt nem tévedés és elütés)

Pszichiátria Intézetből tudható, hogy az országban 5-6-szor annyi meghiúsult, fiatalkori öngyilkos van (csak azért nem több, mert egyre többnek sikerül is), mint néhány éve, a kilátástalanság és a munkanélküliség miatt, meg azért mert nem is lehet munkát találni, hiába a képzés és a nyelvvizsga.

Az ország nagy részének erőteljesen csökkent a reálbére az utóbbi években.

A politika és média terror a lehető legmagasabb szinten van, mindenki retteg már beszélni sem mer a legtöbb ember.


Látható, hogy nem is próbálnak tenni azért, hogy bármi is jobbá váljon. Nyilvánvalónak tekinthető, hogy az ország vezetői azt akarják (régiek és újak is), hogy mindenki minél kiszolgáltatottabb és szegényebb legyen.


Valaki ezekkel szemben tud mondani bármi jót is erről az országról, a "lehetőségek hazájáról"?


Csak azon kezdtem el gondolkozni kiknek olvashatom itt a válaszát? Mert hogy nem egy átlag magyarnak polgárnak az biztos.


Miért is lenne jó itt élni?


Kíváncsi vagyok. Kérem, hogy árulják el nekem is az optimizmus okát...

2011. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
00:54-es 100% igaz
2011. aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem s szeretek, de nem is utálok.
2011. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

01.42.

Köszönöm, ha egyetértesz velem.

Ritka dolog ez ezen a fórumon.


Múltkor az jutott eszembe, hogy talán azért találkozok olyan kevés egyetértéssel - mindig hazudok állítólag -, mert a szegényebb embereknek, akik látják a valóságot és az igazságot sajnos már Internetre sincs pénzük, talán már a számítógépet is el kellett adják...


Nagyon szomorú országban élünk. És ez bizony nem csak a gazdasági válság, ami itt tapasztalható!

2011. aug. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!