Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Történt már olyan veled, hogy...

Történt már olyan veled, hogy valaki bakizott, de ugy jött ki, hogy te voltál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, az állásomba került (a főnököm volt az illető és sajnos előre megmondtam, hogy ez lesz...a kolléga is, aki velem együtt repült..de legalább nem sérült meg senki és nem is halt meg senki)...ez a való világ
2011. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem folyamatosan. :( A főnököm rengeteget hibázott, trehányságból, és mindig úgy "intéztem" a dolgot, mint jó titkárnő, mintha én hibáztam volna. Eleinte furcsa volt, de később már automatikusan tartottam a hátam helyette...
2011. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor tanultam meg, hogy nem érdemes szívességet tenni.
2011. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Hivatalos ugyben az ott dolgozo szemely nem nezett utana kelloen a dolgoknak es rossz helyre kuldte tovabb a papirjaimat. Nekem kellett fizetnem, ot le sem szurtak, o volt megsertodve, mert irtam neki egy emailt, amiben annyit irtam, hogy maskor probaljon meg korultekintobb lenni, hogy ne nekem kelljen 20 ezer Ft-okat potyara fizetnem. Hiaba, hogy o hibazott, nekem kellett fizetnem. Jott is a telefon egybol, hogy hat o mindent megtett, miert vagyok ilyen vele...nem szolok semmit inkabb, mert a mai napig felidegesit ez a tortenet, pedig mar sok eve volt.
2011. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!