Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság az ember már senkiben sem bízhat?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, hogy családommal nem tudom megbeszélni a gondjaimat, mert azzal jönnek, hogy nekik is megvan a maguk baja, és nem kíváncsiak az én problémáimra.

"Idegenekben" meg mindig csalódnom kellett, mert ment a sz*rkeverés orrba szájba.

Tudom, hogy el kéne fogadnom azt a tényt, hogy csak magamra számíthatok, de amikor pl. hazajövök melóból, és minden szar, és sehová sem tudok elvonulni, mert nincs saját szobám, a kemény 60 ezer ft-ból meg albérletre nem futja, és mindenki körülöttem van, ingert érzek arra, hogy elmodjam ami bánt.

Annyira rossz ez az egész, hogy elküldenek az anyámba, ha beszélni merek, de most nem csak a gondokról, hanem bármiról. Mindig fontosabb a tv nálam, sosem hallgatnak meg, sosem érdekelte őket az, hogy mi van velem, csak abban az esetben, ha pl pasim volt, hogy addig szemétkedjenek, h szétb*szhassák az egész kapcsolatot.

Annyira rossz, hogy senkire sem számíthatok csak magamra, és sokszor már annyira gyengének érzem magam, hogy úgy érzem már nem bírom tovább.

Hiába tanultam, nincsenek kapcsolataim, így csak szar munkákat kapok.

A legszarabb meg az, hogy most megismerkedik az ember 1 idegennel, most honnan tudhatná, hogy megbízhat e benne, honnan tudhatná, hogy ha elmondja a problémáit, akkor nem él vissza vele...

Annyira depressziós kezdek már lenne...Tiszta sz*r az egész élet...


L/22


2011. júl. 29. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem leírhatod privátban ha szeretnéd! szívesen beszélgetek veled! 20f
2011. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem barmikor irhatsz privatot, ha szeretned elmondani valakinek a gondjaidat. Szivesen meghallgatlak es probalok tanacsot adni, ha tudok. Sokat segit, ha tudod, hogy van, aki meghallgat.
2011. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos túl hosszú lenne leírni (elég bonyolult ügy meg aztán ilyen későn már az agyam se fog eléggé hozzá) de én is ugyanezt látom: manapság a "Mindenki önmagáért" c. lemezt nyomja mindenki. Munkahelyen, suliban, otthon, mindenhol. Szemtől szembe jól kijöttök de amint nem vagy ott már beszélnek ki valakivel. Még otthon is (hajjaj...).

Annyit mondhatok hogy találj jó dolgokat az életedben (hobbi, házi kedvenc, stb.), valamit ami kimozdít a depresszióból és feltölt lelkileg. Ne add meg másoknak azt az örömet hogy magad alatt legyél! Nem érdemlik meg hogy úgy lássanak főleg ha miattuk lennél az!


23/F

2011. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress valakit hasonló problémákkal vagy írd ki magadból. Vagy keress valami más hobbit, amivel levezetheted a feszültséget.
2011. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te megérdemelnél egy rendes párt, ez kéne neked.

Nézd a jó oldalát, erős személyiség vagy, hogy nem roppantál még össze ilyen nyomás alatt. És ilyen dolognál érthető, hogy ki kell adni magadból valakinek meghallgatnia, hogy legalább egy valaki tudja min mész keresztül. Sok sikert, lesz jobb is.

2011. júl. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez egy ilyen világ, keresni kell azt akiben bízhatsz, neked is féreggé kell válnod

kell még 10-20 év mire ez az ország élhető lesz

2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!