Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak a...

Miért van az, hogy csak a magam érdekeit nézem és mindent úgy csinálok ahogy jólesik?

Figyelt kérdés
17:10 kor kelek mert jólesik hajnalba fekszem le mert jólesik addig eszem amig azt nem érzem ,hogy nekem jólesik akkor megyek el -jövök amikor jólesik . Akkor csinálom épp azt amit csinálok amikor jólesik. Számomra mindenkinek van egy világ sokak betartják az időbeosztást mert nekik úgy jó nekem meg úgy jó ahogy jólesik ?! Képes vagyok elmenni minden mellet mert nekem jólesik . Túl laza lennék ?:/
2011. júl. 31. 04:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Es ezt az "idobeosztast" iskola vagy munka mellett hogy tudod betartani? Egyebkent a valasz a fo kerdesedre, hogy azert csinalod, mert megengedheted ezt magadnak. Valoszinuleg nem dolgozol vagy nagyon egyeni a napirended a munkaban.
2011. júl. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális szerintem, hogy mindenki akkor csinálja a dolgait ami jól esik, csak azok akik iskolába járnak vagy dolgoznak, nem tudják ezt csinálni. De amúgy dettó ez a helyzet velem is, mondjuk engem nem zavar. Ha muszáj felkelnem reggel akkor felkelek, ha nem akkor meg akkor kelek amikor jól esik, pl este 8kor akár, és másnap délben fekszek. Szerintem arra figyelj oda te is, ha valamit muszáj megcsinálnod, azt csináljad, pl ha suliba jársz akkor ne aludj vissza reggel csak mert épp nincs kedved felkelni... Aztán később már akár választhatsz olyan munkát is ami nem kötött időrendű.
2011. júl. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Mert gyerek vagy valószínűleg. Ha lenne gyereked, az ő érdekeiket néznéd csak és hozzájuk igazodnál.
2011. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen iskola vagy munka mellet nem lennél ilyen szabad, amúgy más is ezt csinálja, ha nem dolgozik vagy iskolába jár ,nem hinném ,hogy ettől laza lennél ,csak sok a szabadidőd
2011. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is most ugyanezt csinálom, de majd ha munkám lesz tutira nem lesz ennyi szabadidőm úgyhogy majd szortíroznom kell , meg beosztani az időt. Ezzel is számolni kell, sajnos.

Aztán számolnom kell azzal is, hogy azzal, hogy elkezdek majd egy állandó munkahelyen dolgozni kb 60 vagy több, mint 60 évig rabszolga leszek kevés szababidővel..Nagyon jó lesz. Csak ne dilizzek be.

Tudatban edzem magam erre!:P

2011. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron én is ugyanezt teszem. Így töltődök fel a következő tanévre. Tanév közben pedig mindent úgy teszek, mint más "szürke hétköznapi ember"... :P
2011. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!