Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd az alábbi...

Hogy viselnéd az alábbi munkahelyi helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:

adott egy dolog, amiért engem sokkal jobban "megrángatnak", szinte már kiakarnak készíteni, más meg sokkal kisebb "büntivel" megússza. / nem az zavar, hogy büntetnek, csak a mértéke. /

valamint a kisfőnököm azt képzeli magáról hogy ő az atyaúristen, túljátssza a szerepét. / az zavar, ahogy beszél velem, ahogy viselkedik. /

2011. aug. 3. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ebben a helyzetben voltam most!

Sokáig tűrtem, aztán elegem lett, és elmondtam a főnöknek, hogy ki/mi nem tetszik.

Azóta minden oké. Rendreutasította a magát főnöknek képzelő nőt, aki visszavett a bunkó stílusából.

2011. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nálunk ez nem működik.

:S

2011. aug. 3. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenkinek van főnöke. a kisfőnöknek pláne.

vedd fel vele a kapcsolatot, mondd el neki, hogy alkalmatlan a munkájára a kisfőnök, részletesen ecseteld neki, hogy miért.

2011. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!