Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kell mindenkinek a...

Miért kell mindenkinek a "legjobb" vírusirtó?

Figyelt kérdés

Miért nem fogják fel, hogy olyan nem létezik? Miért hiszi mindenki azt, hogy azzal, hogy felrak valamilyet, rendben van a gépe, arról meg, hogy tűzfal, vagy korlátozott fiók, az életben nem hallottak? Miért van ennyi degenerált barom, aki nem fogja fel, hogy a teszteken legjobban szereplők között folyamatosan változó, alig néhány %-os eltérések vannak, amik gyakorlatilag semmit sem jelentenek, és minden azon múlik, hogy használja az ember?


És egyáltalán mi a fenének otthonra valami überállat védelem? Nem az a kérdés, kapsz-e vírust, hanem az, hogy mikor.


2011. szept. 18. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
u mad?
2011. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Első: +1 :D
2011. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy minek dögleszti a gépét mindenki rezidens vírusirtóval. A gép nem azért lesz vírusos, mert nem lőtte ki a vírusirtó, hanem azért, mert a fogyatékos user letöltötte magának.
2011. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
A legjobb vírusirtó továbbra is a józan ész. Fel sem kell törni, csak lehetetlen beszerezni.
2011. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lényegében egyetértek, csak finomabban. :) ;) :))
2011. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fura webhelyet meglátogatni, ahol kilépésnél mindenáron ott akar téged marasztalni, hogy letöltsd a legújabb "Virus Defender 2015 Pro+++.exe" programot. Ésszel netezni.
2011. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Nagyjából igaz, mint ahogy az a válasz is, hogy a vírusfertőzés legfőképpen "user hiba".

Amíg chip előfizető voltam, használtam a Kaspersky-t. Nem volt gondom.

Amikor már nem vettem az újságot, áttértem Avira Free+Comodo Firewall-ra. Nincs gondom.

Ennyi. Meg kell nézni, mire kattint az ember, és kész.

Akinek meg nincs esze, nyűglődjön a különböző vírusirtókkal (úgy se lesz jó neki egyik sem), meg telepítgesse a gépét állandóan.

2011. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Avira @.@ igen az a legjobb mester

mivel a planda cloudot leszedni se tudom igy kicsit már nem is érdekel még ha ténleg az lene a leg eröforás kimélöb.

szóval igen nemtudom mi a kérdés:D

azt tudom hogy 99% ban a felhasználó inditja el a virusokat.

nekem ugy 10 év alatt ugy ha 10 virus jelzet ami komolyab az nagy szó és egyetlen egy (1) volt ami feltelepült az is saját hibámból de el is tünt szerencsére. tüzfal vagy 2 szer jelzet enyi idö alat ha volt fent valami komolyabb és az se volt kritikus probléma

kémprogramból max 5 és mindez

10 év alatt!

na de mindegy.

2011. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is egyet értek de azért én sohasem netteznék rezidens vírusirtó nélkül az olyan lenne mint ha esőkabát nélkül indulnék az esőbe
2011. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!