Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Egyik...

Mit mondjak neki? Egyik barátnőmnek (17) lassan egy éve van állandó diákmunkája, ahol elég sokat dolgozik, főleg nyári szünetben.

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedett az egyik munkatársával, akivel azelőtt még csak köszönni sem köszöntek egymásnak. 4 nap alatt a pasas behálózta, üzenetek váltottak éjjel-nappal, majd 4 nap után lefeküdtek. Barátnőm még szűz volt. A pasi, akinek a szeretője lett, 35 éves, 3 éve van felesége és egy pár hónapos kislány apukája... ez normális? Szerintem nem... hogyan tudnám a helyes útra "terelgetni" a lányt?
2011. aug. 6. 00:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Most gondolom, annyira szerelmes a barátnőd, hogy csak egy óriási veszekedés lenne köztetek, ha megpróbálnád "jó útra" téríteni. Jelezd neki nyugodtan, hogy nem látod jónak, amit tesz, felhívhatod a figyelmét a kockázatokra, veszélyekre, de ne hagyd, hogy ez tönkre tegye a kapcsolatotokat. Amint rájön, hogy nem tart örökké a kapcsolata azzal a pasival, szüksége lesz Rád, és Neked akkor lesz az a feladatod, hogy mellette állj.
2011. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogja tanulni a leckét a barátnőd, ne aggódj.

Az biztos, hogy baj van a fejével, hogy belement ebbe a "kapcsolatba". A pasi meg egy féreg a feleségével és a gyerekével szemben is.


21/L

2011. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
64%
Nem mondhatod meg neki, h mit tegyen, én a helyedben el kezdeném kerülni, abból csak lejön neki, h megvan a véleményed. Ha a barátnődet ez nem zavarja jó, de képzelje magát a mit sem sejtő feleség helyébe.
2011. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%

Ez a válasz 62%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 02:24



bocs, de a családot szétrombolninál úgy kiakadtam, hogy most csak eddig a mondatig olvastam:


egy családot egy ember Nem tud szétrombolni..azt tudod mi rombolja szét?

ha anyuka szarik bele hogy néz ki mert már van gyerek, mit kell már tetszeni a párjának, + még szekszet se akar, mert elhidegültek..és emiatt apuka máshol keresi a boldogságot..

pl ez tud szétrombolni egy családot, de egy 17 éves kiscsaj Egyedül biztosnem..

egy kapcsolat szétszakításához 2 ember kell...mindig kettő..és nem a szerető az egyik, hanem a résztvevő felek

(najó kivétel mikor valamelyik fél a farkával gondolkodik...de az se a szerető hibája...márbocs)

21/L

2011. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:31


Miért te úgy gondolod, hogy ez a lány teljesen ártatlan a dologban? Ezt ugye nem mondod komolyan? Nehogy már még a feleséget hibáztasd! Honnan tudod, hogy elhanyagolja magát a feleség? Van egy rossz hírem a legszebb nőket is megcsalhatják! Szóval ez nem indok!

Képzeld én is voltam 17 éves, és nálam is bepróbálkoztak ilyen pasik. Azt hitték pár szép szótól majd leesik rólam a bugyi. Erre én tudod mit csináltam? Elküldtem őket melegebb éghajlatra, mert az egy dolog, hogy a férfi félrekefél, dehogy én nem asszisztálok a szemétségéhez az biztos! A fiatalság nem mentség a szemétségre, már pedig ez az!


Ui: "Bocs", de nagyon bántja a szememet, hogy 21 éves felnőtt nő létedre nem tudod helyesen leírni a "szex" szót! Ugyanis az szeX, és NEM szeKSZ!

2011. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!